Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha átvertek amolyan otthoni...

Ha átvertek amolyan otthoni munka ajánlattal, akkor tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Igaz csak 2000 ft-ról van szó, de ilyenkor lehet valamit csinálni, vagy hagyni a fenébe?
2010. jan. 2. 21:57
 1/9 anonim válasza:
Ugye nem azt az otthonülős szex sms ipart nyomatod? :)) ott nem az a kérdés hogy mit tehetsz,hanem hogy hagyd ott őket mert az SZÉGYEN...nem amiatt amit csinálsz,hanem amiatt hogy kiknek...
2010. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 24000ft-ot nem fizettek ki, és nem igazán tudtam mit csinálni...
2010. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de én csak adatokat gyüjtöttem:)
2010. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
És mit kell hogy csinálj a pénzért?Ez a 24000s válaszolónak szól
2010. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Áhh most látom a választ.Az az igazság hogy ezeknek a kamu munkaadóknak nem szabad bedőlni.Én is mikor elkezdtem minden szép és jó volt most meg...el kell gondolkodni...megéri a kockázatot csak azért mert reggel nem kell elmenni a munkáig meg haza?Egyet gondolnak és nem fizetnek...és az ilyen cégek meg jól be vannak biztosítva.Tudom hogy mik vannak a háttérbe...5 percet nem szabad a többségneél dolgozni...bár nem nevezném munkának az ilyen dolgokat
2010. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iwiw-ről kellett publikus adatokat gyüjtenem (Név, e-mail és msn cím) összesen 3000 ember adatlapjáról!
2010. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az iwiw-es a 24000-s voltam!
2010. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:00



Azt hiszed csak az otthonülös munkaadók ilyenek?


Nekem tavaly november óta 2 állásom volt ahol 1-2 hét munka után derült ki hogy nem fognak kifizetni, mivel még szerződést se kaptam!


Ráadásul a második az a TV 2 nél volt, és olyan ügyesen forgatták a szavakat hogy miután kivertem a balhét majd egy hét után hogy hol van már a munkaszerződésem utánna nyögték ki hogy Hát ez valójában oylan munka hogy igazából csak jutalék van egy összehozott sztori után de fizetés az nincs, és ha akarom akkor be tudnak jelenteni de nekem kell magam után befizetni a tb-t meg a többit..


Nyilván ha nem akarom akkor meg simán benyelik a jutalékomat ha egyáltalán lett volna aztán mintha ott se lettem volna...



A mostani melóhelyemen (egy csemege és húsuzlet )aláírtam munkaszerződést de nem kaptam belöle egy példányt sem!

Arra az indokra hiovatkozva hoyg azt bent kell tartani a munkahelyen XYZ fiókban, mert ha jön az ellenörzés ezzel igazolják hogy én ott dolgozom... Vicc mi?


Vmelyik nap kerestema fiókban a szerződésemet, aztán sehol se volt!

Nemsokára fizetési idő!


Kb arra számítok hogy a pofám elött fogják kettétépni a papírt én meg majd mehetek anyámba panaszkodni a nagy semmivel a zsebembe...

2010. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mondjuk én a szavaknak már nem hiszek így nem is kezdem el a munkát még nincs munkaszerződés aláírva.


Akkor mondok egy példát.Én a cégemnek azt se tudom hogy merre induljak ha fellép ilyen jellegű gond.Nincs egy székhely...vagyis van egy cím ami hamis...mindegy nem mászok ebbe bele mert csak lebukok.

Hidd el mikor tudod kit jelenthetsz fel,nem ugatnak és vergődnek mert mindenkit törvények köteleznek...csak ehhez tudni kéne kinek dolgozol.Azt hittem a te munkád is ilyen volt

2010. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!