Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb pénz...

Mennyi volt a legtöbb pénz amit egyszerre találtál és hol?

Figyelt kérdés
köszi
2011. márc. 11. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Volt egy szerencsés hetem.

Kedden találtam egy pénztárcát iratok nélkül, 6800 ft volt benne. Rá két nappal egy buszmegállóban találtam 1500 ft-ot, majd másnap reggel egy százast egy parkolóban. :)

2011. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok, kedves 88%-os válaszoló! :D

Hasonló szerencsét kívánok magamnak is! :P

2011. márc. 14. 10:27
 13/14 anonim válasza:

Ha itt van aki megtalálta első körben a FOX pénztárcám 120 eu-val a jogsimmal, és a spanyol papírjaimmal, kérem jutassa vissza.A zseton nem kell de a papírok többe vannak, és neki semmire sem jó.A bankkártyát letiltottam a hitelkártyához meg nem fér már hozzá senki.Én sem.


Második körben a fekete bőr buxám is kéne vissza amiben sajnos kicsit több pénz volt, pláne, hogy az útlevelemmel együtt zakózott a zsebemből valahol, plusz a Személyi igazolványaim is benne voltak, és azok nélkül sajnos nem jutok előrébb.Volt még benne egy bírság 200 eu-ról.Ha 15 napon(már csak 14)befizeti azt megköszönöm.Akkor amúgy is csak 100 eu-ban fáj.A papírokat vigye be a yardra, semmit nem fognak kérdezni.Az is jó, ha elejti a rendőrség lépcsőjén, hozzám már eljut.


Ja és üzenem a rohadt tolvajnak, hogy a biciklimen nincs fék.Remélem megdöglö9tt azóta.


És ha találok pénzt akkor sem adom vissza, ha könyörögve jönnek érte.A bankkártyákat széttöröm, a pénz elköltöm, az iratokat meg visszaadom, mert köcsögség nem visszaadni.Ugrott a Portugál utammal egy melóm is.Köszi nektek becsületes megtalálók.


Amúgy találtam.Keveset sokszor(1-10 eu)sokat meg sosem.Viszont juttattam hozzá pár embert plusz-jövedelemhez

2011. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, 0.11-es!

Remélem előkerülnek a papírjaid!

2011. márc. 24. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!