Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik itt sorra,...

Miért kérdezgetik itt sorra, hogy kinek jött a pénz? Csak a családi potlékot és a gyest kapja mindenki egyszerre. Ezt miért nehéz megérteni?

Figyelt kérdés
a táppénz,tgyás,gyed mindenkinek MÁSKOR jön
2009. febr. 5. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja,épp ma jött meg a családi,de a TGYÁS majd csak szerintem a jövő héten....
2009. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A családi pótlék és GYES ügyében mindenki esetében a MÁK az illetékes. A többi ellátást kétféleképpen lehet kapni, ha a munkahely TB kifizetőhely akkor rajtuk keresztül, hanem akkor a területileg illetékes OEP utal. Ha munkahelyen keresztül történik a kifizetés, akkor azt azon a napon utalják amikor a cégnél bérkifizetés van. (ezért vannak eltérő dátumok) Az OEP-nek a tárgy hónapot követő hónap 10-ig kell utalni.
2009. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ezt mások is tudják, de akkor miért kérdezgetik itt sorra hogy kinek jött meg a gyed, tgyás..?az teljesen mindegy, mert nem egy nap kapjuk.
2009. febr. 5. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A második válaszolónak köszönöm hogy ezt leírta, mert én például nem tudtam.
2009. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha zavar ne olvasd el a kérdést és főleg ne válaszolj rá...ha valakit érdekel nyugodtan kérdezze meg..hisz ez az oldal neve is: gyakori kérdések...ha zavar nem kell itt lenni...jah és lehet lepontozni XD
2009. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

dehogy pontozlak le.

a kérdéssel segíteni próbálok, hisz napok óta ez megy hogy még nem nem kaptam gyedet, ti megkaptátok?mikor ugye, ez nem egyszerre jön.csak ennyi

2009. febr. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!