Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek!? Mit csináljak?

Átvertek!? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, rendeltem vateráról egy atlétát ami 3500ftba került szállítással együtt ajánlott postai csomagként. Az eladóval a meg vásárlásig minden nagyon jól ment hihetetlen gyorsan kaptam választ a kérdéseimre és a leveleimre, de a pénz utalása után fordult a kocka. Múlt héten hétfőn érkezett meg hozzájuk a pénz azóta várok ( mai nappal együtt másfél hete). Azt ígérte, hogy amint megjön a pénz postára adja az atlétát. Elsőként azt mondta, hogy pénteken adja fel, de abból nem lett semmi. Ma pedig azt mondta, hogy tegnap feladta de akkor én ma miért nem kaptam semmit? Általában egy nap alatt bőven ide szokott érni minden csomagom. Az emailekre nem válaszol, telefonon pedig annyit mond hogy elküldte. 200vhány felett vannak az aukciói szóval azt hittem megbízható. Mit csináljak?
2011. márc. 2. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad ajánlott postai csomagként adta fel. Az jó esetben 1 hét. 1 napos határidővel a futárok dolgoznak.
2011. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor én eddig egy csodaküldő postát ismertem ugyan 1 nap alatt megkaptam a csomagokat.
2011. márc. 2. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kenődj el, nekem a múlt héten 1 hét után hozták ki a csomagomat a postások. A vicc az egészben, hogy a feladó is és én is Budapesten élünk, tehát még nem is kellett másik településre vinni. El nem tudom képzelni, hogy mi tartott eddig, de várj még egy kicsit.
2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nálunk is elég lassú a posta, szóval szerintem még ne aggódj!
2011. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozzám egy nap alatt még nem igen ért ide semmilyen csomag... Egyébként az ajánlottan való feladás nem ugyanaz, mint az elsőbbségi... Elsőbbségivel egy nap, ajánlottan viszont csak nyomon követhető a csomag...
2011. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van!
2011. márc. 2. 20:00
 7/9 anonim válasza:
majd írj, ha megkaptad ;)
2011. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma kaptam meg :)Még szerencse mert ha nem érkezett volna meg többet biztos nem vásárolok a vateráról.
2011. márc. 3. 14:08
 9/9 ekeke ***** válasza:

Egy Vaterás 50-100 pozitív értékelésnek "értéke" van, sok üzletet kell igen jól lebonyolítani, tehát nem hagyják tönkremenni a renoméjukat. ha utánanézel, és nem párfilléres üzletei voltak, tuti rendben lesz minden. Vannak olyanok, akik tudnak csalni, de csak pár forintos üzleteik vannak.

Nekem 180, már előre utal mindenki, én is maximálisan bízom a hasonlókban.

2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!