Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe írjam az önéletrajzomat?

Mibe írjam az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
E-mailben kell elküldenem, ha wordben írom meg az szerintetek jó lesz?
2011. jan. 14. 07:00
 1/6 anonim válasza:
Persze. Miért, miben akarod, Photoshopban?
2011. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
abba irod amibe akarod, de PDF-be küldd el!! Ez oda is szokott lenni irva, h abba värjäk. A Word ugynis nem kompatibilis. (märmint a regebbi-ujabb verziok).
2011. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor wordben írom, köszi:D

Még nem adtam be ilyet úgyhogy nem tudom, hogyan megy.

2011. jan. 14. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hová küldöd?

Mert például a munkaerőkölcsönzők nem fogadják a pdf-et, mivel nem lehet beleszerkeszteni. Oda tutira wordben küldd. És ne a legújabb verzióban, hanem az eggyel régebbiben.

Ha direkt valamilyen céghez megy, akkor küldd pdf-ben, de ha elképzelhető, hogy nem túl nagy informatikai vénával rendelkező a főnök, akkor wordben IS. Ugyanis azt megtanítják a suliban használni, viszont sokaknak megoldhatatlan probléma letölteni és telepíteni egy kiegészítőt a böngészőhöz. Például a kereskedelemben jellemző ez.

2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy cég főnökének küldöm akivel már beszéltem személyesen, azt mondta küldjem el a mailcímére az önéletrajzom.
2011. jan. 14. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose küld pdf-ben, csak ha a hirdetésben kifejezetten úgy kérték. Normális esetben wordben kell küldeni.
2011. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!