Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki hasonló iskolákat végzett...

Aki hasonló iskolákat végzett (meséljen) ezzel így el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

8 általános.

Informatikai szakközép

értségi :alapok + emelet infó + emelt fizika

Technikum, CNC programozó

és utána Kecskemét Ganf..


még csak 11 edikes vagyok.. de ez a tervem.. elég jó tanuló vagyok.


2010. nov. 19. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A párom ezt csinálta, el is végzett a Gamfon vagy két évet. Aztán átjött a BME-re, teljesen elölről kezdte.

Ellébecolta az első félévet, merthogy ezeket a tárgyakat már tanulta - aztán csak lesett zh-n, úgy meghúzták a fene nagy gamfos tudásával, hogy csak na!


Iskola és iskola között nagyon nagy a különbség. Szerintem ha már csinálsz valamit, akkor jól csináld és jó helyen. Tehát ne ott!

2010. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 aaaaaaa válasza:

Ilyen színvonalú témához bűn hozzászólni,de mégis muszáj…Itt annyi hülye van, hogy mutogatni kellene…Amíg a GAMF-ot N-el írják…Ti azt sem tudjátok miről beszéltek,de azért csak jártatjátok a szátokat.

Az álláshirdetéses marhasághoz annyi,hogy amit én láttam abban az állt,hogy előny GAMF-os diploma műanyag szakiránnyal(mivel az országban ez egyedülálló és ilyen még a nagy BME-n sincs. Van műanyagos tárgyuk,de ott is GAMF-os jegyzetet használnak-többek között-).Egy ismerősöm azért jött Debrecenből GAMF-ra,mert ott tanműhely sincs.Itt nagy hangsúlyt fektetnek a gyakorlatra,ami mellett természetesen nehéz,de nem csak elméletben vannak képben. BME-n lehet az elméletet jobban akarják,de itt is vért kell pisálni bizonyos tárgyaktól.

Én nem szeretem őket ugyan,de aki kételkedik az nézze meg az eredményeket a Shell Eco-marathonon…Hol van ilyenkor a BME?Itt említhetném még a pneumobil építést vagy a Boscht…Meg még ezer terültet.

[link]

[link]

[link]


Ez csak néhány dolog,amit meg lehetne említeni. Egyébként egy haverom most kezdett dolgozni. Egy irodában van olyannal akinek BME-s diplomája van és semmi különös bánásmódban nincs része. Ugyan az a feladata.

Egyébként nem volt arra szükség itt hogy megvédjek bárkit is,de egyszerűen nem bírtam azt a tudatlanságot,amire azt hiszitek,hogy mekkora ész. Tisztelet a tisztánlátóknak.

Még annyit,hogy vannak tanárok a BME-ről és az egyik mesélte,hogy több volt GAMF-ossal találkozott Msc-n. Gondolkodjatok emberek mielőtt hülyeségeket beszéltek!

2011. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!