Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Muziker vs Thomann. Kinek...

Muziker vs Thomann. Kinek milyen tapasztalata van ezekkel, hol érdemes megvenni egy bizonyos, drágább hangszert?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy a Muzikernél előre kellene fizetni, mert, azt mondták, 299.000 forint felett nincs utánvétre lehetőség, mondván, a futárszolgálat nem kezel ekkora összeget. A Thomannál meg sajnos nem találtam erre információt, sőt még azt se tudom van e magyar ügyfélszolgálatuk mint a Muzikernek.

ma 16:43
 1/4 anonim válasza:
És miért baj az előrefizetés? Én a Thomannál már elköltöttem pár milliót.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Bajnak nem baj, de olvastam mindkét áruházról olyat hogy nehezen adták vissza a pénzt meg hasoonlók, és azért nem 10 ezer forintról beszélünk. Közben kiderítettem, hogy a Thomann Magyarországra nem szállít utánvéttel :-)

ma 19:05
 3/4 anonim válasza:
Miért kéne visszaadniuk a pénzt?
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thomann sokkal megbízhatóbb. Európa legnagyobb hangszerkereskedője.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!