Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsde vélemény? Crypto?

Tőzsde vélemény? Crypto?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem tanulni a befektetésekről(trading). Tanultam a gyertyás módszert, hogy mit hogy kell nézni mi mit jelent. Ha sok időmet fektetem bele akkor ebből megtudok élni pár éven belül? Nektek mik a tapasztalatok? Melyik oldalakat használjátok és melyik kriptovalutákat nézegetitek?

ma 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyertyanézegetés, tradelésről tanulás = horoszkóp férfiaknak


Lóf.szt fogsz megélni belőle. Tanulj jól fizetett szakmát, és rakd el minél nagyobb részét egy szimpatikus world- vagy S&P 500 ETF-be. A fizetés és jutalék nélkül saját pénzüket tradelgető emberek 99%-a kókler lúzer, nincs szüksége a világnak mégegyre

ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden normálisabb cryptos azt mondja felejtsd el a daytradinget.

ha pénzt akarsz keresni és nem bukni,akkor fektess be,ne kereskedj.

az sem 100 % de hosszú távon nyerhetsz.főleg ha top 10 ből válogatsz magadnak.

azok már bizonyítottak,nem fognak bezuhanni 1 hónap alatt.

a kisebb coinok nagy hozam,nagy kockázattal.


mielőtt belekezdel nézzél videókat pár hétig youtubeon.

akik szerintem a legnormálisabbak :

- kripto katával

- kripto aréna

- kripto tube

- make it count + laszika + mókusék

+ defilevi kriptovadász petró pinkattila kriptoakadémia


TRADELÉSHEZ

- market structure

- cryptofalka

ma 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazából a napi kereskedéssel 2 baj van

- tőkeáttéttel ha nincs stoploss od elveszitheted az összes pénzed és még adósságba is vered magad.

- ha bezuhan bepánikolsz és kiveszed minuszba,holott ha bent hagynád visszamenne.nyilván nagyobb coinokról van szó.kisebbek meg mémek az kész káosz,semmi sem biztos.

ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!