Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora összegtől...

Szerinted mekkora összegtől számít valaki vagyonos embernek?

Figyelt kérdés
Sztem aki egyedül fel tud mutatni 100 milliót az Magyaroszágon már annak mondható. Most ezt nyilván nem úgy értem h kp-ban a számlán kell lennie mert lehet tehermentes ingatlanban, ingóságban, vagy befektetve is. A lényeg h ha kellene mondjuk fél, 1 éven belül készpénzzé tudná tenni és le tudna rakni az asztalra 100 millió Ft-ot. Csak azért merült fel bennem ez mert van egy haverom aki 13 milliós Mericvel jár, amiből 4 millió volt az önerő a többi hitel, újabb építésű házban lakik amit úgy tudtak megvenni a feleségével hogy babavaro, csok, plusz hitel is játszik és 18 év múlva lesz az övéké igazán ha az utolsó törlesztőt is kifizetik, félre tett pénzük kb. semmi. Na most közös ismerősöktől szoktam hallani h a Tomi gazdag meg elhangzott már a vagyonos is ami szerintem megmosolyogtató annak tükrében h 2 millió Ft-ot se tudna lerakni az asztalra és hitelre van minden.
ma 05:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne vicceljünk már. 100 millió az ~100 szaros négyzetméternyi budapesti ingatlan ára.

Akkor vagy vagyonos, ha munka nélkül, önmagában a vagyonodból is minőségi életet élhetnél bármeddig, ha úgy tartja kedved. Ez a 100 millió többszörösénél kezdődik, mondjuk 1 millió eurónál.

ma 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!