Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ilyen lakással rendelkező...

Egy ilyen lakással rendelkező személy mennyire nevezhető vagyonosnak? Mennyire nevezhető ez luxusnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


A lakás los angelesben található.

Csak személyes véleményekre vagyok kiváncsi

Ez már a nagyon vagyonos kategória?


2023. júl. 30. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ha valakinek van 1 lakása Amerikában az a lakástól függetlenül is vagyonos ember. Így a képeket elnézve eléggé gazdag lehet.


Viszont nem mindegy az se,hogy csak ott él kint? Mert akkor nem annyira luxus.


Ez a kinti háza és közben Magyarországon él? Mert akkor fenntartom a legelején leírt állításom.

2023. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez már eléggé luxus kategória.


Már csak azért is mert Los Angeles.

Amennyi pénzből veszel Las Vegas-ban egy szép igényes családi házat, annyiból Los Angelesben egy építésre alkalmatlan üres telket kapsz.

2023. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Bár a méreteket nehéz belőni képről, és a belső dekor, bár az ízlésficamos luxuskecókra hajaz önmagában nem drága, LA és a kilátás miatt ez egy kb. amerikai top 2-3% kategória lehet.
2023. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Wow az a 2-3 százalék meglep

Azért kérdeztem mert én mindig bajban vagyok azzal hogy honnan kezdődik az extra gazdag kategória

Pl ismerek egy színészt akinek 4 millió dollár a net worth-je és többen írtak róla hogy az még nem gazdag….

Hat 4 millió dollár az én fejemben már a nagyon gazdag kategória


Nem magyar a tulaj, hanem amerikai nemet állampolgár. Ez a lakás west Hollywoodban van és annyit tudok meg róla hogy van egy régi Ford bronco terepjárója


Ez egy személyes ugy, azért voltam rá kiváncsi hogy más hova sorolná

2023. júl. 30. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


2-3 millió USD-vel a top 2%-ban vagy.


Amerika az éles kontrasztok országa, az alsó harmad életszínvonala egy harmadik világbeli országé, míg a top 5% fantasztikusan él.


Egyébként ha nem használod okosan, és nincs mögötte izom, egy ilyen kecóval szépen csődbe lehet menni.

2023. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért átlagban sokkal jobban élnek mint kelet EU-ban mint ahogy nyugat EU is attól függetlenül hogy ott is vannak szegények


De mindegy is, engem csak kifejezetten ez a lakás érdekelt, nagyon szeretném tudni hogy mennyi lehet az ára, próbáltam keresni west Hollywoodban más ingatlanokat de nem hasonlítottak ehhez


Sajnos én megbecsülni nem tudom

2023. júl. 30. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem top 5 % Amerikában. Világviszonylatban top 1 %-hoz tartozik, aki ilyen lakással rendelkezik.
2023. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!