Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendszeresen rendelek Olaszors...

Rendszeresen rendelek Olaszországból CBD termékeket, virágzatot, eddig semmi gond nem volt, viszont múlt héten rendeltem, ma hívtak a UPS-től, hogy a NAV lefoglalta a csomagomat?

Figyelt kérdés

Azt mondta a UPS ügyfélszolgálat , hogy vagy levelet kapok a NAV-tól vagy pedig visszaadja a NAV a UPS-nek és kézbesítik.A kérdésem az, hogy miért lehet ez?

Tudnátok nekem segíteni, hogy ez miért történhetett és mire számítsak? Teljesen értelmetlenül állok az egész dolog előtt. Redditen is írtam erről egy posztot egy felhasználó ugyanígy járt, ő Csehországból rendelt és két nappal később foglalták le a csomagját mint az enyémet.Előre is köszönöm mindenkinek az építő jellegű és segítő szándékú hozzászólását!



#NAV #lefoglalt csomag #Webshop rendelés
ma 00:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!