Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wallet import (Blockchain)...

Wallet import (Blockchain) választásánál amennyiben véletlenül úgy regisztráltam, hogy egy új Wallet létrejött, a régi Wallet importja biztonságosan megoldható?

Figyelt kérdés

Szeretném helyreállítani a régi Wallet-ot; a 12 titkos szót tudom hozzá.

Cca. 20 eFt értékben van Bitcoin ebben a régi Wallet-ban, amit szeretnék felhasználni a Gyermekünk tanulmányaihoz hasznos meglepetés-ajándéka finanszírozására.


Aggódom egy kicsit, mert az eddigi információim alapján 'lehet probléma abból, hogy van egy új Wallet-om' és most importálnám 'utólag' a régi Wallet-ot.


Természetesen küldtem a kérdést a Support-nak, viszont több mint egy hete semmi válasz nem érkezett az automatikus válaszon kívül...


Feltételezem, hogy a belépő képernyőn az 'import wallet' opciót kellene választanom, és akkor a régi Wallet helyreállítódik.


Mennyire biztonságos megoldás ez így - értem ez alatt, hogy a Bitcoin biztonságban marad a folyamat során és utána egyszerűen hozzáférhető lesz?


Ha ez így nem a legjobb megoldás, akkor mit és hogyan lehet tenni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



#bitcoin #wallet #Blockchain #Wallet restoration #Import Wallet
szept. 10. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!