Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért terjesztik ezen az...

Miért terjesztik ezen az oldalon hogy egy utolsó gyári munkás is nettó 600 ezreket keres havonta?

Figyelt kérdés
Ha ez tényleg annyira általános lenne, miért panaszkodik a fél ország arra hogy kevés a fizetés?
szept. 10. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pedig vannak egy millió alatt is
szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én platformos kis targoncával dolgozok a termelésben, mint anyagkiszolgáló, 15 éve egy autóipari multinál, Fejérben. Plusz 30 ezer cafetéria.

3 műszak, 3 túlórával 557 ezret kaptam most. 2610Ft bruttó órabér. A többiek kevesebb órabérben vannak, ők később jöttek. Operátorok rosszul keresnek, kb. 280-300 ezer 3 műszakban.

Amúgy nézelődtem másfelé, mert azért a körülmények nem olyan túl jók, de máshol meg mindenhol 200 és 320 ezer között adnának, elég vacak pénz.

Máshol soha ennyit nem keresnék, és csak 12 km-re élek. Ingyen visz a busz, ezért nem váltottam.

Máshol polgári járattal, autóval kellene mennem, messzebre. Ígértek állandó éjjelre 330-at, állandó délelőtt 8-tól fél 5-ig 310 ezret, bejárás félig fizetve. Hagyjuk.

szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pszichológia, az emberek azt terjesztik, amire irigyek és vágynak. Az interneten a képernyő mögött bátrak, ez meg főleg egy személytelen oldal, és nyomatják azt, amire vágynak.

Az átlag melós 300 körül keres.

szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!