Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van most “válság”?...

Marcika1558 kérdése:

Szerintetek van most “válság”? Ti éreztek ebből valamit? Mert mi nem látunk tömeges elbocsátásokat meg gyárbezárásokat sem. 2008 után ennél sokkal rosszabb volt…

Figyelt kérdés

szept. 6. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Most kaptam nettó 200 ezres fizetésemelést, nem annyira látom a válságot... :) :) :)
szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni is kéne, hogy mik történnek, nem csak az a 14 embert kérdezgetni, akit szoktál...
szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12-es mik történnek? Milyen 14 ember?
szept. 7. 10:59
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyre gazdagabbak az emberek, egyre több a fizetés mindenhol, akinek nem, az lúzer vagy nincs semmi végzettsége-mit vár.
szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-es én is így látom, nem hiába kerül már egy normális lakás 70-80 millió-ba, egy normális ház meg 120-150-be. Persze Miskolc avason, meg szabolcsi zsákfalvakban még kapsz pár 10 millióért lakást, de ott csak azok laknak akik annyit is érnek, akik vesztesek az életben. A nagy többség azért nem él már rosszul… Háború ide vagy oda, inflágció ide vagy oda
szept. 7. 13:40
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Baromira nagy válságban vagyunk. Mármint ha az országot nézzük.

PRóbálják titkolni meg elmismásolni, napi szintű problémákká degradálni, de aki kicsit több gazdasági/társadalmi problémákkal foglalkozó hírt fogyaszt a független/külföldi médiából az már látja, hogy baromi nagy gáz van

szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
16: remélem hordasz alumínium sapkát is a fejeden
szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
#17: Természetesen, tökéletesen véd a propaganda ellen. Kipróbálhatnád te is, hátha beszólás helyett megtalálnak a tények is (mármint nem a szót kicsúfoló tvműsor)
szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2023-as EUROSTAT alapján az "egyéni fogyasztásunk" alapján az utolsó előtti helyen állunk a 27.-ek vagyunk. Nincs mit költenünk. (valóban sokan tudnak költeni (az, hogy sok, ez értelmezhetetlen egy elemzést tekintve) A többség nem tud költeni, úgy mint az EU többi országában élő emberek átlaga, illetve tartalékol, mert nem tudják mi lesz. Partnerként bedolgoztam egy cégnél, voltak 10-en, az átlagbérük volt nettó 400, ahogy az igazgató mondta, beszélgettem a dolgozókkal és elmondták, h 260-at keresnek, majd kiderült az ügyvezető, meg az igazgató bére adta ki a 400-as átlagot, azaz 8-an épp eléldegéltek, míg ketten jól megvoltak, na ők sem kiválóan... De így jön ki kb. a matek és mind a 10-en mennek boltba, autóval járnak,olyan, mintha rendben lenne minden, de nagyon nem, mert akár egy 5 napos nyaralásra már a 8 embernek nem, csak a 2 főnöknek futja, mentek is a nyáron, nem is egyszer. Aki dolgozik megél, csak nagyon nem mindegy hogyan és milyen kilátásai vannak, milyen a jövőképe, a gyerekeinek fog e tudni segíteni, mi lesz, ha beteg lenne stb. Túl sok a teher az embereken, ráadásul, egy olyan országot sikerült összehozni, amelyben, ha kritikákat fogalmazol meg "nem jó helyen" az hátrányosan, nagyon hátrányosan érinthet, akár anyagilag, akár lelkileg, mentálisan a támadások miatt, pedig a párbeszéd alapja az egymás tiszteletben tartása kellene legyen.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!