Mi várható ezután?

Figyelt kérdés
Tehát elkezdtük a rokkantsági pénz intézését, bevittem a kormány ablakba a beutalót meg a két papírt amit adtak, kitöltve meg az ambuláns lapjaimat is elvették ott és adtak egy papírt arról hogy elvették és azt mondták hogy a továbbiakról majd írásban értesítenek. Mennyi időn belül lehet várni hogy értesítenek vagy mi a következő lépés ebben a folyamatban? Mi fog még történni? Ha valaki tudja légyszi írja meg. Meg az ambuláns lapjaimat vissza fogják e adni? Mert nekem az egyik kellesz majd amikor megyek kontroll vizsgálatra, mert azon van rajta hogy időpontra mentem.

szept. 4. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
kellettesz Miskolcon?
szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi iratokat vissza fogod kapni.

Ügyintézési határidő: 60 nap.

szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:

"Mert nekem az egyik kellesz majd amikor megyek kontroll vizsgálatra, mert azon van rajta hogy időpontra mentem."

Az EESZT honlapon ügyfélkapus bejelentkezéssel meg tudod nézni a kiállított ambuláns lapjaidat. Ki is tudod nyomtatni.

[link]

szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az EESZT felületen sincs minden fent. Lehet, hogy a kérdezőnek nagyon régi orvosi papírjai is vannak.
szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amelyiken az időpont van kontrollra, az nem lehet régi, de nem biztos, hogy van ügyfélkapuja.
szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!