Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezután még várható levél?

Ezután még várható levél?

Figyelt kérdés

Küldtünk a nyugdíjbiztosításnak egy levelet,miszerint megszűnt a tanulói viszonyom.Erre ők küldtek egy határozatot,miszerint X naptól ténylegesen megszüntették, az iskola otthagyása miatt.

Nekem furcsa, hogy nem kértek semmiféle okiratot, hogy ez konkrétan mikor történt.

Akkor ők mindent lekérdeztek a sulitól?

Vagy hogyan történik ez az egész?


2009. nov. 9. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanulói jogviszony megszűnését az iskola lejelenti, neked egyáltalán nem kellett volna foglalkozni vele.
2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor itt valami hiba történhetett, mert több hónapig még küldték a pénzt, mindaddig, amíg levélben nem jeleztük, hogy most már álljanak le, mert a telefonos értesítésünkre nem reagáltak.

Ezért furcsállom, hogy csak úgy küldtek egy határozatot, amiben az nem szerepel, hogy mikor hagytam ott a sulit, csak az, hogy mikortól szüntetik meg.

Ez azért fontos, mert az utóbbi hónapokban már nem járt volna.Ennek nem fognak utána nézni?

2009. nov. 11. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt most végképp nem értem. Nyugdíjat kapsz, ha iskolába jársz? Hol van ez a suli? Én is beiratkozom!
2009. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom árvaellátást kapott, amíg járt suliba. Hs kimaradt, attól kezdve nem járt, illetve ha betöltötted a 18. évet.
2009. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen árvaellátás,édesapám halála miatt.

Ha valamit nem értesz,ne egyből bántsd a másikat.

2009. nov. 12. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!