Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire tele...

Most komolyan ennyire tele van a jófogás csalókkal?

Figyelt kérdés

Feladtam vagy három hirdetést és volt,hogy megjelenés után csak egy hirdetésre jött min 3 különböző üzenet hasonló tartalommal.

[link]



szept. 2. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
szept. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos rengeteg az ilyen, ami miatt normálisan eladni már alig lehet.
szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt a jofogasnak kéne rendeznie.
szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De az a fura a gazdáját mindig cserélgeti az oldal de senki nem tesz se mmit sem csak a pénz érdekli őket is.Át kéne kicsit formálni az egész oldalt.
szept. 2. 12:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ott hirdetni és kész
szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/


Az a baj így is kevés hirdetési felület van pláne ami normális is vagy sokan nézik.

szept. 2. 12:41
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy fejlődnek a fordító programok és az AI megoldások, ez egyre csak rosszabb lesz. Az átverés mindig megtérül. Minél több embernél próbálkoznak, annál nagyobb a találati esélyük a csalóknak. A nagy számok törvénye velük van. Minél több embert próbálnak bepalizni, annál több esélyük van a sikerre. Ha nem sikerül, attól sem jönnek zavarba, próbálkoznak a következőnél, hátha többre mennek.


Az oldalaknak meg egyre nehezebb tartani a lépést a csalók trükkjeivel, hogy kiszűrjék a kamu profilokat.

Mert ugye amint igazolványt, egyéb bizonyítékot kér egy oldala, hogy a kamu profilokat kiszűrje, hirtelen mindenki öntudatosan védeni kezdi az adatait. De ha kamu profilok szivatják, akkor az oldal a hibás.


Sajnos a FB Marketplace is tele van kamu hirdetésekkel és még ha jelented őket, akkor is általában elutasítják, mert úgy találják, minden rendben van vele - viszont utána kevesebb ilyen kamuba futsz bele, szóval valószínűleg a háttérben mégis történik valami. Érdemes megpróbálni, hátha javul valami.


Na meg óvatosnak lenni és kerülni a gyanús helyzeteket, pláne ha linkeket küldenek.

szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7/


Facebookon azért nem t9örténik sokszor semmi mert legtöbbször nem emberek ellenőrzik a dolgokat és ott simán átcsúszik minden mintha csak fekete vagy fehér létezne.Nem egyszer jelentettem már kamu profilt az eredmény mindig az volt,hogy minden rendben van vele nem törlik.Jófogásnál meg sok hajlandóságuk sincs a dolgokra onnan tudom,hogy volt már velük dolgom.Szóval legtöbbször nem az ember a fontos csak a pénz.

szept. 3. 00:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás, Vatera, Facebook stb... a csalók gyűjtőhelye lett.


1 hete kiraktam a facebook-ra, egy LG-TV, 1 óra alatt, 6 ember keresett meg.

És mind 6 ember azt akarta, hogy regisztráljak be a DPD oldalára, és adjam fel csomagban, és várjam a pénzt. Na persze.

Miközben elégé érhetően leírtam, hogy csak is személyesen lehet elvinni a TV.

szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9/


Már a vaterán is?Azt mondják pedig az értékelős oldal megbízhatóbb elméletileg.Valószínű ezek valami csalóbotok lehetnek nem hiszem,hogy emberek írogatnak rá random ennyi emberre.

szept. 3. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!