Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elárulnátok-e a rokonaitoknak,...

Elárulnátok-e a rokonaitoknak, barátaitoknak, ismerőseiteknek, ha egy nagyobb összeg ütné a markotokat- pl. lottónyereménnyel?

Figyelt kérdés

aug. 22. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Persze, szuzmariat is
aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
90% igen
aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem, hisz nem tartozik rájuk.
aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Max a páromnak.


Barátnak, ismerősnek soha.

aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen kiderül, ugyanis ha eddig egy panelban éltél vagy egy kis házban nyílván ezután nem ott fogsz hanem mondjuk egy villában... ha megszakítasz mindenkivel minden kapcsolatot, akkor tudod csak ezt titkolni. De kapcsolatok nélkül azért elég sivár az élet valljuk be...


Én mondjuk elmondanám, hisz nem hülyék vesznek körbe.. csak mondjuk ha nyerek 10 milliárdot akkor nem akkora összeget fogok nekik mondani, hanem a töredékét... amiből azért fut mindenre, de arra nem hogy boldog boldogtalannak osztogassam.

aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,a legszűkebbnek.
aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Kezdetben senkinek. Hónapokig folytatnám ugyanúgy, ahogy addig éltem. Csak amikor már lehiggadtam kellően, akkor kezdeném megtervezni, hogyan folytassam tovább, és mennyire kényeztessem a családot. A sok pénz ugyanis elkényelmesít, és elveszi a motivációt. Ambíciózus a feleségem is, a gyerekek is azok. Nem akarom, hogy ez megtörjön a nagy nyeremény miatt.
aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem, mert akkor mégaz a távili rokon is felkeresne, hogy "jajj de rég láttunk már egymást" stb..

Ehhez meg kedvem nincs hogy csak a pénz miatt "szeressenek vagy tudjonak a létezésemről"

aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!