Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány forintot tud egy nap...

Hány forintot tud egy nap összeszedni egy hajléktalan egy nagyobb (100+ezres) városban?

Figyelt kérdés
Most mióta van ez az 50 ft-os visszaváltás. Szerintem ha egész nap keres egy 100 db-ot forgalmasabb helyeken biztos össze lehet szedni, 5000 ft meg már szerintem bőven elég, hogy legyen mit ennie egész nap meg innia(nyilván ők piát isznak) Úgyhogy véleményem szerint nagyon jól jártak ezzel a hajléktalanok a legtöbb ember meg csak bukik rajta mióta ez van. Személyesen én se fogok 50ft-ot szorongatni ha épp nem otthon vagyok , hogy majd visszaváltom. Én meg átlagban veszek egy nap 3-4 üditőt ami 200 ft, de 1 hónap alatt már 6ezer bukó. A kérdés alatt azt vegyétek figyelembe, hogy ha mondjuk a hajléktalan 10-12 órán át szemetet keresgél.

aug. 19. 20:29
A kérdező szavazást indított:
1000 ft alatt
1000-2000
2000-3000
3000-5000
5000+
11 szavazat
 1/4 anonim válasza:
80%

Ez a kérdés, hogy került a szexualitás kategóriába?


Mondjuk, ha elég sok üveget visszavált bármilyen nőt megkaphat 😆

aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Most még simán összeszedhet ennyit, de idővel, amikor az emberek rájönnek, hogy az eldobott palackok idővel jelentős összegre rúgnak, nem fogják eldobálni és jelentősen megcsappan amit össze tudnak kukázni.
aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Én meg alapból nem veszek ilyen termékeket. 4 éve üveg kulacsom van, teletöltöm csapvízzel, vagy a melóhelyen ásványvízzel és meg is vagyok vele. Nem fontos ám ezeket az amúgy is túlárazott löttyöket fogyasztani.
aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Koldulással 8-10.000Ft körül lehet keresni naponta.

Attól függ mennyit van kint.


Soknak elég pár ezres is, így azok ahogy megvan a pénz mennek is tovább...


Egyszerű számítás:

Piros lámpánál koldulsz, és minden második lampavaltáskor kapsz 100Ft-ot.

A lámpa 2 percenként vált.

Tehát 4 percenként 100Ft.

Az óránként 1500Ft.

5-6 óra alatt megvan egy tizes.

aug. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!