Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyitnátok egy közel 50.000...

Ha nyitnátok egy közel 50.000 dolláros Pokémon kártyát, eladnátok minél hamarabb vagy eltennétek hátha feljebb megy az ára? (Vagy mást csinálnátok vele?)

Figyelt kérdés

aug. 21. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én eladnám
aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azonnal eladnám
aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem értek a témához, mert nem szoktam ilyeneket nyitogatni, jó sok féle van… Így valószínűleg soha nem lesz ilyen “problémám”.


Viszont ha valahogy mégis megesne ez velem, biztos hogy nem adnám el meggondolatlanul…


Az a kártya benne lenne a top 50 legdrágább kártya fajta között, a top 10-ben viszont már 200.000 dollár fölötti kártyák vannak, illetve a top 1-2 kártya az több millió dollárért kelt el. Szóval én látok rá esélyt, hogy a top 50-ből feljebb megy, valami miatt. Beszélnék vmi szakértővel hogy mit kéne csinálni… 50.000 dollár is sok pénz, de ha néhány évvel később felmenne félmillióra vagy akár több millióra az ára, miután eladtam, nagyon rosszul érezném magam.

aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Semmi garancia nincs rá, hogy feljebb megy. Illetve ahogy mehet feljebb is, úgy eshet is az ára.


50e biztos, 500e meg talán lesz annyi. Ahogy a btc is talán lesz 1 millió $, de lehet hogy nem lesz.

aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Veszel-e 50 ezer dolláros kártyát befektetés gyanánt? Ha a válasz nem, de a fenti kérdésen mégis elgondolkodsz, akkor alkalmatlan vagy befektetésre, mert elvisznek az érzelmeid.
aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5%
Nem létetik 50 ezer dolláros pokemon kártya, még 50 ezer forintos sem.
aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!