Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Unibetről ti tudtok kiutalni...

Unibetről ti tudtok kiutalni pénzt? Vagy csak nekem nem működik?

Figyelt kérdés

aug. 13. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Kyc megvan?

Oda kered le amivel befizettel?


Most amugy vmi gond van a revos bwfizetesekkel, ha oda kerted le akkor valoszinu ez a problema

aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sima banki átutalással szoktam kivenni, pár nappal ezelőtt még minden rendben működött, most ez van

[link]


Hiába töröltem az előzményeket, inkognitó mód stb amit az ügyfélszolgálat írt nem sikerül kivenni

aug. 13. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben kerdezz ra chaten. Valoszinuleg atmeneti unibet hiba es hamar megjavul.
aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
kepfeltoltes.eu bazmeg 2024-ben xD te meg is érdemled, hogy nem tudod kiszedni a pénzed
aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Ha tudsz segíteni akkor jelölj be iwiw en
aug. 13. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
msn-en megtalálsz tippmixkirajvok néven
aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Különben én is pár napot adok neki, valószínűleg magától megjavul
aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Képfeltöltéssel mi a baj, meg mi ez a 2024ezés?


Az ilyen alkalmi képfeltöltős oldalak, ha a rajta szereplő dolgok nem magénjellegűek, semmi baj nincs. A célnak megfelelő.


Meg mikor égették a boszorkányokat, és "felvilágosulva" magyarázták, hogy ez már nem 1100, hanem 1101, na éppen ilyen a "már 2024 van" duma. Mellesleg 2022ben meg már 2022 duma volt.

aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Safari nem nyitja meg a linket, csak annyi. Meg amúgy vagy 8-10 éve gyazot használ kb minden haverom
aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
58%
A Safari elég ócska, 2024-ben illene valami modernebbre váltanod és akkor meg tudnád nyitni...
aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!