Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó maffia miért ilyen...

Végrehajtó maffia miért ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés
Letiltják a fizetésed és semmit sem hagynak rajta.

aug. 5. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
A végrehajtóhoz már a legutolsó pillanatban kerül az ügy. Sajnos a piacgazdaság, kapitalizmus az ilyen, amit nem tudsz kifizetni, azt visszaveszik. Muszáj drasztikus módszert alkalmazni, különben nem lenne semmi értelme. De nagyon sok idő amíg ide jut valaki, ha az alatt nem tudja megoldani, akkor utána sem fogja
aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idő általában? Én 2 éve halmoztam fel egy 10 000ftos tartozást amiből 90 000Ft lett 3 hete. 3 hete kifizettem az instrum zrt.-nek, azóta is zaklatnak emailben, hogy fizessem ki.
aug. 5. 23:34
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Hónapokig csak küldözgetik a felszólítást, utána átadják végrehajtónak, azok is felszólítanak. Mi legyen a megoldás, aki nem fizet azt hagyjuk?

Mert akkor adj kölcsön nekem pár 100ezret, vagy milliót, évi 50% kamattal megadom ígérem

aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Általában ez nem úgy szokott menni, hogy 3 felszólító levél aztán végrehajtó és puf, fizetés letiltás?
aug. 5. 23:58
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Jön az eredeti számla, aztán jön mégegyszer, utána pár felszólító levél, aztán a végrehajtótól is csak egy kevés plusz. De ez eltart pár hónapig. Sőt, ha visszaírsz, részletfizetést, halasztást kérsz, vagy valamibe belekötsz, akkor mégtovább el lehet húzni végrehajtó nélkül
aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, de én pl kifizettem, és ugyanúgy jön postára a levél...
aug. 6. 00:13
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Akkor nem kell foglalkozni vele, vagy hívd fel őket, hogy mit akarnak még kifizettetni
aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Kell vele foglalkozni. Hívd fel őket, vagy emailben küld el a befizetést igazoló bizonylat fotóját/beszkennelt másolatát
aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
6: Vedd fel a kapcsolatot, ne sunnyogj, hogy hátha magától megoldódik, mert nem fog! Bármelyik fél részéről történhet tévedés, amit érdemes mihamarabb tisztázni!
aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy csak ennyit kellet fizetni.
aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!