Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10-20 Millió Forinttal mit...

10-20 Millió Forinttal mit lehet kezdeni, mibe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés
Ez pont egy határeset összeg, mert nem sok, mondhatni kis pénzösszeg. De ahhoz sok, hogy csak eltapsolja, elköltse az ember. Ezért érdekelne, hogy aki ért hozzá, az mit mond egy ilyen belépőszintű összegre.
júl. 26. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"nem sok, mondhatni kis pénzösszeg. De ahhoz sok, hogy csak eltapsolja, elköltse az ember"


Az teljesen egyéni, kinek mi a sok vagy kevés.

Én magamat és egy lakást tartok fenn, nekem egy hónap költsége 120 000 Ft, tehát mondjuk 17 M az 12 évi megélhetés = 12 évi szabadidő, csak az a feladat, értékén kell tartani - és akkor még hozamról nem is beszélünk, amit szintén elő lehet állítani, hiszen a 12 év alatt ráér az ember tanulni a befektetésekről.

Más meg 1-3 év alatt eltapsolná a kisállataira, motorjaira, autóbérlésre, hajózásra, utazgatásra, stb., bármire, mert nem számol, nem nézi, hogy jóáras legyen, impulzusvásárló, stb.

júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
11: Na jó, azért a havi 120 se kis mutatvány, ebben gondolom benne van némi fáról gyümölcsevés, életmódváltás előtt felhalmozott ruhatár, meg hasonlók.
júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

2: Nem, nincs.

Pest közepén lakom.

Egyszerűen nézem az árakat, ennyi.

Nem bankolok például, előfizetésem semmi nincs.

júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12: "életmódváltás előtt felhalmozott ruhatár"

Már nem vagyok növésben.:)

Legutóbb kínaiban vettem egy félcipőt 7000 Ft-ért, ez 2 éve volt.

Előtte 2,5 évvel meg egy nyári papucsot aDeichmannban 5000-ért.

Vettem egy 12 000 Ft-os ruhát a Reserved-ben 10 hónapja, de egyszer se volt rajtam.

Ezen kívül 1 pár zoknit vettem, meg bugyikat.

Nem járok sehova, ezért nem hordok semmit.

Amikor munkába jártam, sokkal több költségem volt ruhára, élelmiszerre.

júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12: Ja, vettem a CREAM-ben 2 nyári ruhát júniusban. Kb. 2-2500 Ft volt darabja. Az egyiket minden nap hordom, a másik egyszer volt rajtam. Meg ugyanott egy pólót, azt még nem hordtam.

Még egy hosszú szoknyát és 4-5 pólót szoktam hordani utcára az elmúlt hónapokban, a szoknyát egy ruhából varrtam, és kb. 18 éve vettem, a pólókat kb. 6-16 éve vettem, és még 2-3 db olyan is van, amit az utóbbi 3-4 évben vettem, olyan 800-1100 Ft körül voltak, de egy olyan is van, ami 500 Ft volt.

júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó, oké. Ennyi erővel jöhetne valaki hogy ő meg börtönben van, így 0 Ft a megélhetési költsége.

Valóban, egy saját lakásban 4 fal között el lehet vegetálni 120 ezerből, főleg női testmérettel és anyagcserével.

júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadók! A kérdésem nem arról szólt, hogy hogyan kell aszkétává válni és nem is minimalizmus tanfolyam, hanem inkább az, hogy mondjuk 10-15-20 Millió forinttal lehet-e értelmesebb dolgot tenni, mint csak úgy elkölteni?
júl. 27. 06:18
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

17: Nem, nem lehet semmit csinálni 15-20 millió forinttal. Az emberi történelemben te vagy az első, aki ebbe a helyzetbe kerül, és fölmerül benne ez a kérdés.

Ez egy annyira egyedi és szokatlan szituáció, hogy nem született még a témában 25682 cikk, blogposzt, kérdés, válasz. Neked kell törnöd az utat az ismeretlenbe.

júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!