Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100 ezer forinttal érdemes...

100 ezer forinttal érdemes elkezdeni a tőzsdézést vagy csak bohóckodás lenne?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Inkább azzal kezdd mint 10 milliókkal
2022. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Inkább vegyél belől bitcoint többet érsz mintha a tőzsdén bohóckodnál.
2022. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

El lehet kezdeni, de nem fogsz vele sokat keresni (persze lehet szerencséd). Én anno 80 ezerrel kezdtem neki, sikerült 3 hónap alatt a 80-ból 100-at csinálni (épp padlón volt az OTP, onnan jött fel és belevettem a mélypontba). Arra jó volt nekem, hogy eldöntsem: a tőzsde nem az én világom.


Egyébként két féle módon lehet tőzsdézni: az egyik, ha veszel valami blue chip-et és hónapokig tartod. Ehhez kisebb összeg is elég és hosszú távon jó lehet.

A másik, hogy naponta nézed, daytradelsz, shortolsz. Ehhez sok tapasztalat és nagyobb tőke kell, valamint ez kb. teljes állás, de ha jól csinálod, meg is lehet belőle élni.

2022. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!