Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen manapság Magyarországon...

Milyen manapság Magyarországon élni? Mennyivel javult az életszínvonal? Megéri Magyarországon élni egy átlagos embernek?

Figyelt kérdés
Már évek óta külföldön élek, nem sokat járok Magyarországra, így nem igazán ismerem a jelenlegi helyzetet.

júl. 24. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

katasztrófa már csak az az 1 hét amire hazamegyünk és látjuk mi mennyibe kerül, igencsak fel kell kötni a gatyát én nem tudom mi lesz nálatok de tényleg EU-s árak vannak és a fizetések sehol

üdv Dublinból

júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Jó érzés tudni, hogy átlagon felüli vagyok.
júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi a viszonyítási alap, honnan költöznél haza? Afganisztánból, egy afrikai törzsből, indiai lepratelepről? Na ugye...

Én egy pillanatig nem érzem, hogy "ne érné meg" itthon élnem, nem is méricskélem állandóan másokhoz magam.

júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én jól élek, van lakásom, autóm, azért magyar viszonylatban szerintem magasan keresek, nincs bajom a megélhetéssel, van biztos munkám. Csak sajnos az ország nagy része ugyanezt nem mondhatja el magáról. Szerintem az életszínvonal nem sokat javult az elmúlt 10-15 évben ugyanolyan maradt, de ez csak az én észrevételem. Egy átlagos embernek viszont már lehetnek megélhetési gondjai.


De ez attól is függ, hogy hol laktál eddig, milyen anyagi helyzetben vagy, kell-e hitelt venned lakásvásárláshoz, vagy albérletben szeretnél-e élni, milyen végzettséged van.

júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!