Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes 1,5 milliót...

Mibe érdemes 1,5 milliót befektetni? Állampapír?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még, most az életben volt először saját keresetem, ebből is tettem szépen félre, elsősorban a későbbi tanulmányaimra és terveimre szeretnék majd tovább is gyűjteni, meg ami van, azt befektetni, de nem igazán értek ezekhez. Az állampapírokról már hallottam, de nem értek hozzá, nincs vele tapasztalatom, szerintetek jó lehet? Egy olyan 5 évre…
júl. 21. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Erre a célra megfelel igen.
júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%

Ha arra sem vagy képes, hogy elolvasd azt a pár oldalt, ami az állampapírokról szól, akkor neked is az állampapír a legjobb megoldás. Kvázi hülyebiztos.

Ha nagyon el vagy veszve a bankodon keresztül is tudod intézni egy kis plusz pénzért, de magad is meg tudod oldani újabb pár perc utánajárással

júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!