Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel az eon összeolvad az...

Darklord88 kérdése:

Mivel az eon összeolvad az mvmvel júl 1 után 2 hétig nem müködik a weboldaluk.Ezért az elektronikus fizetést sem tudom használni a villanyszámla befizetésre ami most jár le.Csekket sem küldtek az e havi levélben.Ilyenkor mi van ?Emailre nem felelnek.

Figyelt kérdés
ÉRdemes banki úton a számlaszámukra átutalni?Vagy várjak hátha küldenek csekket?Egyáltalán kinek kellene küldeni az eonnak vagy az mvmnek?
júl. 11. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy egy hónapja csináltam meg az online ügyintézéses fiókomat, és akkor láttam hogy hónapokkal ezelőtt elfelejtettem egy havi számlát befizetni, de nem lett tőle semmi bajom. Szerintem nyugodtan megvárhatod míg helyre áll a rendszer.
júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
A leállásra való tekintettel késedelmi díjat jelenleg nem számítanak fel. De utalni tudsz, csak fontold meg, mert az neked költség, míg a kártyás fizetés nekik, szóval én megvárnám.
júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!