Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csedet és gyedet együttesen...

Csedet és gyedet együttesen igényeltem, a csed júni 2-ig tartott, most csak a 2 napi csedet kaptam meg. Az államincstárnál azt mondják folyamatban van az ügy azt látják, ez mennyi időt jelenthet?

Figyelt kérdés

júl. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól lett beadva az együttes igénylés, akkor nem szabadna folyamatban lévőnek lennie, hisz egyszerre hozzák meg a két dologról a határozatot. Szóval vagy nem hibátlanul lett beadva, vagy az államkincstári ügyintéző nézett be valamit. Kérdés, hogy amikor megkaptad a csed határozatot, abban mi szerepel?
júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, nem egyszerre hoznak határozatot.

Tavaly nyáron beadtuk egy együttest, meghozták a határozatot júniusban, majd ősszel, amikor a csedet csinálták, vették észre, hogy rossz a gyed.

júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi eddig az összes igénylésnél egyszerre kaptuk a határozatot, pedig volt egy pár az elmúlt években. Lehet akkor ez is megye- meg városfüggő, mint sokminden más a közigazgatásban.
júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor beadtuk, akkor csak a csed határozatot kaptam meg.

Kérdeztem az ügyintéző, hogy jól lett - e leadva vagy kérnék e hiánypótlást, kell-e valamit küldenem?

De azt a választ kaptamtam, hogy "ha jövő hét elején sem kap semmit akkor csörögjön már vissza. "

júl. 3. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a csed lejárta után jött a gyed hatarozat, pedig egyben igényeltem meg.
júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!