Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kripto pénztárcát...

Milyen kripto pénztárcát ajánlanátok bitcoin mastercardra történő kiutalásához?

Figyelt kérdés
Bitcoint akarnak nekem küldeni, amit én mastercardra akarok kiutalni. Melyik kripto tárca tud most mastercardra utalni? Binancen talán ez a kiutalásfajta most nem működik.

jún. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A Binance nem kriptotárca hanem egy tőzsde aminek értelemeszerűen van spot-on tárcája. Egy sima tárcából csak kriptót tudsz utalni tárcából tárcába.


Amúgy a múltkori ilyen zagyva kérdést is te írtad ki ugye?

jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked, hogy érdemben hozzászóltál a témához. #-be betettem a tőzsdét is, hogy az ilyen okosok, mint Te is megtalálják a kérdést. Ha már ennyire tájékozott vagy, azért elvárnám Tőled, hogy a vesszőket a hozzászólásodban a megfelelő helyen és időben használd.

Az előző teljesen ostoba kérdést nem én tettem fel, de úgy látom oda is sikerült beböfögni a tutit.

jún. 18. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Latom megjottek az uj kriptosok, sajnos nem okosabb az uj nemzedek... Kriptot nem tudsz bankkartyara utalni....
jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem, BTC=>Fiat EUR=>Mastercard

Ez régebben Binancen is lehetséges volt, ha minden igaz, csak mostanában nem.

jún. 19. 20:41
 6/6 varlamov válasza:
Én is erre a kérdésre várnám a választ. Gondolom, te is külföldi betről utalnál ki.
jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!