Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Temun hogy működik a visszakül...

Hosszúhajú kérdése:

Temun hogy működik a visszaküldés?

Figyelt kérdés
azt látom, hogy a termékeknél ki kell választani, hogy miért nem felel meg a termék, ez oké. meg az is hogy nyilván feladom a postán. de hova? milyen címre? lehet hogy evidens a kérdés, de ez lesz életem első visszaküldése, fogalmam sincs. azt tudom hogy ingyenes. egyáltalán futárszolgálattal kell, vagy postán? nem kérek beszóló kommentet, nincs tapasztalatom, nem szoktam csomagokat sem feladni, se visszaküldeni.

máj. 28. 22:48
 1/4 anonim válasza:

Végig zongorázod azt amit elkezdtél.

[link]

Kis értékű izé esetén vissza téritik az árát, és még vissza sem kell küldeni. Ha vissza szeretnék kapni akkor küldenek egy e-mail kinyomtatod és felragasztod a csomagra azt odaadod a DPD-nek.

máj. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rettentő hálás vagyok, szuper érthető az elmélet! egy gyakorlati kérdés: ok, megnézem neten hol van ilyen csomagpont de bele kell dobni valami fiókba, de hogy nyitom ki? vagy csak bedobom úgy mint a levelet a postán a ládába? ( 48 éves autista vagyok és még sosem csináltam ilyet )
máj. 29. 04:06
 3/4 anonim válasza:
100%
Az ilyen csomag automatáknak van egy kijelző panelje itt adod meg a kódodat ha csomagod érkezik és utána kinyílik az ajtó. Csomag feladás lehetőség is van. Végigmész a beállításokon végén kinyitja neked az ajtót. Beteszed a csomagot becsukod az ajtót.
máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod nagyon sokat segítettel! :)
máj. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!