Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha egy webshop...

Mit tehetek ha egy webshop rossz terméket küld, majd ignorál?

Figyelt kérdés

A termék amit kaptam jellegében ugyan az, viszont más márka mint ami fel van tüntetve a webshopban (ez főleg azért zavaró mert minőségre és egyéb tulajdonságokban se egyezik azzal amit rendeltem)


Írtam nekik, a második üzenetemre reagáltak annyit hogy nem értik mi bajom, ők évek óta csak azt forgalmazzák amit kaptam, és kértek róla képet. Küldtem nekik, plusz egy screenshotot a webshopban lévőről.. Az óta nem válaszolnak.


Úgy tudom szó nélkül visszaküldhetném a terméket ha nem tetszik és visszakapnám az árát, (14 napon belül, ami sajnos azóta letelt mert én hülye türelmesen vártam a válaszukra...) de a webshop egyáltalán nem segítőkész. Egyébként nem nagy összegről van szó, de bosszantó hogy ennyire bunkók. Lehet valamit tenni ilyen esetben?



2023. aug. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is olvass utána a webshopnak a neten. Rengeteg gagyi, kamu, árveros cég van.


Én minden egyes rendelés előtt megnezem a neten a véleményeket, pontozásokat. Ahol sok a negatív comment, már lehet gyanakodni.

2023. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb csakis nagy, ismert oldalról rendelj. Alza, vagy emag, stb.
2023. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fehér fotel helyett egy rozoga világosbarna fotelnek nem nevezhető szakadt kárpitú széket küldtek.


Soha nem válaszoltak, de egyszer a céges emailemrol írtam nekik (felsőbb bíróság), arra reagáltak... De soha a budos életben nem kaptam vissza a fotel árat, pedig a terméket visszakuldtem.


Nem mentem tovább utána. Tanulópenz volt. Azóta csak kizárólag ismert webhelyrol veszek bármit. Azokkal meg sose volt semmi gond.

2023. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi de utólag már nem segít hogy nézzek utána...:D


Tapasztalt netes vásárlónak gondolom magam, gyanús oldalakról soha nem rendelek. Most láttam csak egyébként, hogy van nekik árukeresős "megbízható bolt" jelvényük, szóval ennyit erről. Az árukeresőn minimális arányban van negatív értékelésük egyébként, szóval egész meglepő.


Na mindegy, úgy látom nem tudok kezdeni semmit azon felül hogy írtam egy negatív véleményt róluk...

2023. aug. 17. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemmel kell megfenyegetni őket és máris intézkedni fognak
2023. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak. Tapasztalat.
2023. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!