Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A RONDOgo x Rossmann játékban...

A RONDOgo x Rossmann játékban nyert már valaki közületek vagy átverés? A Rossmann megengedheti magának, hogy csaló céggel közreműködve húzza le az embereket?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Kint van mindkét oldalon a nyereményjáték felhívás és szabályzat? Attól, hogy kevés nyertes van, még nem átverés egy nyereményjáték. Egyiket sem úgy szervezik, hogy az összes résztvevő kapni fog valamit.


Ha Rossmann oldalán semmi nincs kint erről, akkor nincs még közreműködés sem, legfeljebb a nevüket használják ki csalók.

2023. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Valaki olyan válaszára lennék kíváncsi aki ismeri a két szóban forgó céget és nyert már valamit ebben a játékban.

A Rossmannban adják a vásárláshoz a sorsjegyet, azonban én hetek óta játszom és minden nyeremény utolsó puzzle darabjánál elakad a dolog, ezért csalásnak gondolom. A Rossmann azonban ha ilyen csalásban vesz részt a saját reputációját rontja. Mindenesetre mindent screenshotoltam amit csalásnak gondolok, és ha itt nem jelentkezik senki pár napon belül, hogy bármit is nyert volna bejelentést fogok tenni, hiszen az azt jelenti, hogy szemfényvesztés az egész és kecsegtetnek drága nyereményekkel de hamis nyerteseket adnak meg.

2023. júl. 31. 07:20
 3/16 anonim válasza:
91%
Persze hogy kamu, lehet pörgetéseket vásárolni pénzért az oldalon, kvázi egy játékgép az egész oldal. Direkt úgy van kitalálva hogy az ingyenes pörgetésekkel éppen 1 hiányzó puzzle maradjon a végén, az alacsonyabb intelligenciájú ember meg majd elhiszi hogy ez teljesen véletlen és vásárol 10 plusz pörgetést ami véletlenül pont csak "20% minden phillips kávéfőzőre" típusú kupont fog majd kipörgetni.
2023. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

En kb 6 napja játszom, ha észre vetted baromira kevés esely van főleg az utolsó 3-4 hiányzó puzzlenel, hogy kiporgesd (egy mező) mert a Mini játék is mar máshoz adja a hiányzó részt.

Összesen 1 puzzlem hianyzik a penz nyeremenyhez, 2 napomba telt hogy az utolsó elottit kiporgessem. Nagyon résen kell lenni 😅

Ha nyerek valamit leírom.

2023. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én is csak pár nappal ezelőtt kezdtem el ezzel foglalkozni, mert családom ott vásárolt és hoztak valami kupontkódot vagy mit. Újdonság volt és a 2+ milliós nyereményre pályáztam. 15 db van meg a 23-ból azt hiszem. Már nem próbálkozom vele, mert elolvastam ezeket amiket ti írtatok és nyilván időpocsékolás. Sőt, lehet kamu az egész. Szerintem van benne simli, de érzésem szerint egy Rossmann szintű társulásnál nem engedhetnek meg sok átverést. Jelenleg azt csinálom, hogy ráálltam a Diamond pohár kollekcóra amihez csupán 4 darabot kell összegyűjteni. 3 már rég megvan. Mindennap ugyebár kapok 15 ingyen pörgetést és ha ezt eljátszom akkor 1 óra múlva ismét kapok 10-et. Tegnap szándékosan meghagytam azt a bizonyos 10 ajándék pörgetést és most vettem csak észre belépés után, hogy az oldal szépen elfelejette azt. 10 volt tehát 25-nek kellett volna lennie, de nem. 15 volt csak. Szóval nem érdemes meghagyni másnapra, hogy több maradjon mert elveszik. Arról nem is beszélve, hogy folyton ugyanazokat a vacak kés vagy nem is tudom milyen akciós ajánlatokat kapom. 10-15 pörgetésekből minimum több, mint 5 pörgetés a semmit adja. Már amikor rányomok a gombra, hogy start és meglátom ott az első ilyen emojis logót, hogy sajnos nem nyertél semmit már akkor tudom, hogy amint megállítom az nem fog nyerni semmit sem. Ez ilyen. Szóval ahogy mondtam a pohárkészletet akarnám kipörgetni teljes mértékben, kíváncsi leszek, hogy vajon lesz-e belőle valami, de lefogadom, hogy nem. Nekem valahogy gyanús ez az egész, de talán a legolcsóbb vackokat sok idő után meglehet nyerni, mert azokból úgyis sok van.
2023. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Ez a pörgetős játék csak egy álca, itt az adataiddal bizniszelnek. A rondogo fizetett valamennyit a rossmannak hogy a kuponokat osztogassák, cserébe kapnak egy csomó adatot rossmann vásárlókról amivel valószínű tovább kereskednek. Nem fogtok semmit nyerni.
2023. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én nyertem 3000ft ot viszont nem tudom hogy meg adjam e a bankkartya adataim😅
2023. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Ha szamlaszamra kéred, azzal szerintem semmi gondod nem lehet a későbbiekben
2023. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nagy Alexandra89 válasza:
100%
Adathalász oldal. Kipróbáltam. Vettem kreditet. Ahoz járt 4 db puzzle. Az éjszaka folyamán Amerikai oldalak próbáltak pénzt leemelni a számlámról. A kártyámat még éjjel tiltotta a bank. Reggel 8kor hívtak a bankból. 1,5 hét még új kártyát kapok. Számomra érthetetlen hogy egy rossmann hogy adhatja egy ilyen oldalhoz a nevét.
2023. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelezted a Rossmann felé?
2023. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!