Autó szerviz árak?

Figyelt kérdés

Tisztelt sofőr társaim.Az lenne a kérdésem ,hogy csak szerintem eltúlzottan ,és irreálisan magasak az autó szervizelésére elkért összegek?

Órabér 18.000-30.000

Utángyártott vagy gyári alkatrészek ne is említsem.

Emelett nem egy nem kettő autó szerelő ismerősöm van és ezek az órabérek után a fizetésük a béka segge alatt.Szerencsére egy olajcsere,fék én is megcsinálom ,de egy vezérlés csere alkatrésszel 500.000 ez egy akár 20 milliós autó árához képest is magas.Vagy ezt csak én tartom irreálisan magas áraknak ,vagy ennyire luxus autót fenntartani?



2023. júl. 2. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz mit mondani. Nekem is kissé leesett a vércukrom mikor a 15 éves autóm értékének 25%-át el kellett költenem különböző futómű és fék kopások miatti szervizelésre. Aztán utánanéztem és máshol is ugyanennyi lett volna. Ezek az árak, vagy drága lett az autózás, vagy mi keresünk keveset barátom.
2023. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak szerinted, üdv Orbánisztánban, a rekorder infláció elér mindenhova.
2023. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóhírű kis műhelyekben kérj árajánlatot szerintem!
2023. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem katalizátor csere az autó értékének 1/4-e lett volna. Hát hem lesz katalizátor csere.
2023. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ne vedd egy kalap alá egy alkalmazott órabérét, a műhely rezsi-óradíjával.

Nagyon más a kettő!

2023. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha telik egy 20 millás kocsira, akkor az 500e-es szervizen ne akadjunk már fent. Ha meg nem telik rá, akkor nem kell olyat venni.


Minden alkalmazottnak béka segge alatt van a fizetése. Annak is aki milliókat visz haza.

2023. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a zöld.

Akkor nem csak nekem fura.

20 milla ide oda,ha telik rá ,ha nem akkor is irreális.

2023. júl. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!