Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Librabet kaszinóról kifizetésn...

Librabet kaszinóról kifizetésnél mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!Valaki a librabet kaszinón nyert már nagyobb összeget?mennyire problémáztak a kifizetéssel?Kifizettek?nem nyúltak le?

Bármi tapasztalatot,véleményt sziívesen veszek



2023. jún. 23. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Kyct megsinaltad? Addig biztos nem fizetnek ki.


De miert jatszol ilyen noname oldalon? Miert nem a beten, unibeten, vagy a grandevegason? Utobbi magyar, engedelyezett, adomentes nyeremennyel es nem problemaznak. Es van minden szolgaltato.

2023. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen,megcsinaltam.kaptam egy 5000 Ft reload bónuszt,aminek a feltétele volt ,hogy 105* meg kell forgatni.a vége az lett,hogy bőven sikerült pluszban lennem.

Eddig ugyan saját pénzből,de mindig kifizették 1-200 ezret,de most jócskán többről van szó,plusz bonuszbol.ezert érdekel a dolog

2023. jún. 23. 20:45
 3/25 anonim ***** válasza:
Az ilyan bonuszoknak biztos van max winje, tehat 5000bonuszbol nem hiszem hogy tul sokat engednek kivenni. Erdemes a bonusz termset elolvasni.
2023. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ügyfélszolgálattal beszéltem már tegnap,azt mondták csak a 105* megforgatas a követelmények.

Aszfet néztem,ott is csak az van,hogy a befizetés mentes bonusz al van limit,de ez ugye cash back.


Nekem továbbra is csak a kifizetés miatt van félelmem.

2023. jún. 24. 13:44
 5/25 anonim ***** válasza:

Eddig reload bonuszt irtal ami depo bonusz.


Ha cashbacket kaptal, az viszont befizetes mentes bonusz ugyanis nem fizettel be..

2023. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Most megneztem, nem kaphattal cashbacket, mert arra 1szeres wagering van..
2023. jún. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igazából diszpécser szerint ezt már kifizetik nekem.a kérdés,hogy valóban kifizetik e,vagy találnak majd valami kifogást stb.már csak ez a kérdésem
2023. jún. 25. 07:23
 8/25 anonim ***** válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 1-jétől OTP Bank-os betéti kártyával nem végezhet külföldi elfogadóhelyen internetes szerencsejátékkal vagy fogadással összefüggő tranzakciót (azaz sem befizetni nem tud ilyen weboldalakon a bankkártyájával, sem a kifizetés nem érkezhet a bankkártyájára)."
2023. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem ötös vagyok és még július sincs szerencsére
2023. jún. 25. 12:24
 10/25 anonim ***** válasza:

9# tudjuk, hogy nem vagy ötös.


De már csak 5 nap van júniusból.

2023. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!