Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Librabet kaszinóról kifizetésn...

Librabet kaszinóról kifizetésnél mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!Valaki a librabet kaszinón nyert már nagyobb összeget?mennyire problémáztak a kifizetéssel?Kifizettek?nem nyúltak le?

Bármi tapasztalatot,véleményt sziívesen veszek



2023. jún. 23. 17:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem is ertem hogy lehet kaszinot uzemeltetni hogy a legjobb jatekokat es szolgaltatokat nem teszik be.


Nem is tudom hanyszor irtam es kerdeztem a vegast hogy miert nincsenek. Valaszra sem meltattak.

2023. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21: Azért mert azzal nyerni és lehet és nem csak bukni. :D
2023. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel a kaszino nyer hosszutavon, ezert 94 96os az RTP az osszes slotnal.

Teljesen mindegy hogy az egy Relax vagy Netent slot. De a Relaxet egy atlag jatekos jobban fogja elvezni. Innovativabb slotok, nem csak 5tarcsa 3 sorban.

Ott a bonus buy, a gazdagoknak az extrem draga bonus buyok ami tobbszaz xbe kerulnek.

2023. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy milyen slot. Nem mindegy, hogy 1000x, 5000x, 50000x-eket tudsz ütni, vagy a maxium 100x a fos slotokon. :). Na ezért nem mindegy.
2023. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

De teljesen mindegy. Hosszu tavon. Lehet hogy ledob egy 20k x winnel valakinek 2milliot egy slot de azt honapok alatt visszaszedi.


Az minel magasabb a max win annal nagyobb a volatilitas vagyis annal kevesebb embernek van eselye pluszban lenni egy session alatt.


Csak is az rtp az ami megmutatja mennyit ad vissza a gep vegtelen porgetes alatt.


Persze ertem mire gondolsz. Lehet hogy behozna a vegas a push gaminget aztan elso nap ledobna a jammin jars mondjuk egy 25000x es wint 400as teten..az 10millaba fajna a kaszinonak. Lehet az a jatek sokaig minuszban lenne a kaszinonak de az osszes tobbi push slot siman visszahozna..

Mennyivel novelne a jatekosszamot es a forgalmat ha normalis szolgaltatok lennenek? Sokkal pl te is ott jatszanal.

2023. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!