Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az USA pólónak vagy a gyártóna...

Az USA pólónak vagy a gyártónak ez miért éri meg?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy pólót az USA pólóról, ami a banda hivatalos oldalán már elfogyott és átszámítva ott kb. 17 000 Ft-ba kerül, (meg ugye még a szállítási költség), de az USA pólón csak 7000 Ft, és nekik sincs készleten, szóval a gyártótól be is kell szerezniük, plusz ugye szállítás és még profit is van rajta.

Nem hinném, hogy most abból a pólóból miattam többet rendelnének és ezért kapnák olcsón.

Sehogy se jön ki a matek és érdekelne, valaki felhomályosítana, aki tudja hogy van ez? :D



2023. jún. 10. 00:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy ők csak engedélyt kapnak a gyártóktól és legyártják, de akkor meg nem is kell beszerezniük a gyártótól, szóval nem hinném, hogy így működne.
2023. jún. 10. 00:38
 2/2 Pszichológus atya ***** válasza:
89%
A banda nagyobb haszonkulccsal húzza le a rajongóit, mint a pólóbolt. Bízik abban, hogy a rajongók nem rendelkeznek azzal az információval, hogy az a póló harmad annyiért megvásárolható kereskedelmi forgalomban és inkább a hivatalos merchandiseban veszik meg.
2023. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!