Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemesebb, biztonságosabb...

Érdemesebb, biztonságosabb Bécsben, a gyártónál megenni az aranyat?

Figyelt kérdés

Tudjátok,sokat hallani a kamu érmékről,wolfram magvas,meg egyéb.

Illetve,ahogy láttam,ezek simán-a magyar kereskedelmi cégek -megvennének kamu érmét,beviszed,esetleg rárakja a súlymérőre,és már veszi is meg. Ennyire nem figyelnek?


2017. ápr. 8. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor én bevittem eladni egy érmémet,csak ráb*szta a mérőre,és vette is meg. És akkor erre kérdezem,hogyha vlami kínai cucc lett volna nálam?(ami persze nincs,én is ettől félek,mert nincs a kisembernek pénze mindig ilyeneket venni)
2017. ápr. 8. 11:31
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezért szar az arany befektetésre, nem tudod ellenőrizni valódi-e, nem tudod darabolni, nem tudod elküldeni a világ másik pontjára, nem tudsz fizetni vele.


A Bitcoin mindezeket a problémákat megoldotta. Digitális arany.

2017. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De a "legbiztonságosabb" mégis a színarany.

Volt egy cikk,hogy Franciaországban egy ember az örökölt lakásában sok aranyrudat,tömböt talált elrejtve.(az adóhivatal rá is szállt)

Akkor azok mégis aranyban gondolkodtam,pedig állítólag több 10-20 milliós értékben volt arany "eldugva" a lakásban.

Elvont,kiragadott példa,de hát érdekel a véleményetek.

2017. ápr. 8. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:

"De a "legbiztonságosabb" mégis a színarany. "


Aki ilyen kijelentéseket tesz az nagyon nem ért a pénzügyekhez...

2017. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy legbiztonságosabb a színarany? Milyen szempontból? Arannyal az is gond a fentieken kívül hogy tárolnod, őrizned kell valahol.
2017. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De most ne kötekedjetek ,inkább válaszoljatok a kérdésemre,ha tudtok.
2017. ápr. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!