Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernétek 300 millió...

Ha nyernétek 300 millió forintot kenón, vagy valamilyen lottón, akkor mit csináltátok a pénzzel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 10:54
1 2 3 4
 11/37 Fárasztó96 ***** válasza:
92%
Felújítanám a házat ahol élek. Vennék egy házat a közeli nagyvárosban, amit felújítanék, és vagy kiadnám albérletnek vagy megtartanám bolhapiacra menés esetén raktárnak. A maradék pénzböl vennék egy autót még, a többi menne állampapírba.
2023. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

Sajàt ingatlanomat rendbetennèm.. (ez kb 15-20 misi ha csak üldögelve nèzem)

Vennèk 2 ingatlant…kifizetnèm sògorèk hitelèt, tesòmèt.. (20 m)

Vennèk most, nem várnèk az ùj kocsival.


Többit elraknám… tarcsiba( befektet stb)

2023. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
Vennék egy fasza mobilházat trélerrel és egy kocsit. Vagy egy lakóbuszt. a maradék pénzből befektetnék, valamint megvalósítanám az összes olyan tervemet amivel biztosítani tudom az anyagi biztonságot életem végéig.
2023. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
30%
Átutalnám neked, ne szenvedj már :)
2023. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Én vennék egy házat olyan 100-120 millió értékben. Visszamennék tanulni. Meg elmennék nyaralni. Lehet, hohy idővel nyitnék egy kis boltot az önmagam szórakoztatására.
2023. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
13: ...közben utaznék és élvezném az életet természetesen.
2023. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
80%

Vennék egy 125 milliós budai (XXII. ker) házat, vennék egy Suzuki Acrosst 25 millióért, a maradék 150 millióból meg vennék 3 pesti lakást, központi helyeken, amelyeket kiadnék… Havi 450.000 forintból megélek, sőt maradna arra is hogy félre tegyek a lakások 2-3 éven belüli felújítására… Emellett nem dolgoznék, hanem tanulnék egy gazdasági alapszakot, aztán vállalkozásfejlesztés mesterszakot.

5 év múlva, mikor végeztem a szakokkal és szabadidőmben is eleget fejlesztettem magam, eladnám az egyik lakást és vállalkozni kezdenék, vagy befektetném azt a pénzt egy jövedelmező startupba… Addigra értenék hozzá.

2023. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
35%
Vennék százmillióért valami luxusautót, mondjuk Lamborghinit, százmillióért valami házat is, egy jó gamer pc-t, és egy sugarbabyt is összeszednék, és együtt pózolnánk az instagrammon. Egy jachtot is vennénk, utazgatnánk. Ha időközben jönne valami régi rokon, haver, neki is adnék. Persze be is fektetnék valami kriptovalutába, hogy a jövőmre is gondoljak, abból úgyis 200%-os kamatot lehet fialni hozzáértés nélkül. Ha minden elfogyna, akkor mennék vissza dolgozni a gyárba.
2023. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
64%

20 éve kenózok, lottózok, úgyhogy én már tudom, hogy alaposan indokolt a kérdésedben a feltételes mód... :D

De a játék kedvéért válaszolok én is: elköltöznék természetközelbe, dombos, erdős vidékre, vagy mediterrán vidékre, görögország vagy kréta, így házra, kocsira, kényelemre költenék max. 75-100 milkót.

200-ból pedig főleg részvényeket vennék, van amit hosszabb távra, egy részét akár napi kereskedésben forgatnám és ez ügyben képezném magam. A cél az lenne, hogy a 200 legalább 50%-ot hozzon minden évben, átlagosan.

2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Senior Séf ***** válasza:
100%
A csemetéimnek adnám.
2023. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!