Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webinar universe csalás?

Webinar universe csalás?

Figyelt kérdés

Szülők előfizettek rá 28ezret, majd kaptak egy kártyát, egy kóddal ível be lehet lépni az oldalra az oktató anyagokért kripto valutakrol stb.


500+ eur bónuszt ígéretnek stb...


Nyilván nincs ingyen pénz, ezért megpróbálnam visszaszerezni a pénzüket.


Hallottatok erről?


2023. febr. 8. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Szó szerint.
2023. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le, hogy mi a csalás. Nem tudtak belépni a szüleid a kóddal? Cégnek jeleztétek?
2023. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia,


Tudom, mi az a webinar universe, használtam a webináriumaikat, szóval nem tudom, miről írsz pontosan?


Ha a szülei vásároltak webinárium belépőkártyát, és probléma van vele, jobb, ha kapcsolatba lépnek a kereskedővel. Az oldalon megtalálja az elérhetőségeket, munkáik gyorsan reagálnak.


Tehát lépjen kapcsolatba az eladóval, és derítse ki, mi a helyzet. Ez jobb, mint egy fórumon közzétenni.

2023. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Marcsi71 válasza:

Szia.

Azt mondod te ismered és használtad a webináriumot.

Nekem is gondom van velük.

Se telefonon sem pedig emailben nem lehet elérni őket.

Nekem is van egy 16000.ft.kártyám.

De nem értek hozzá szeretném kivenni a pénzem.

De nem lehet velük kapcsolatba lépni.

Tudnál segíteni mit lehet tenni.

Köszönöm.

2023. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia


Igen, az egyik befektetési webináriumukat használtam, és hasonló problémám volt. Nem tudtam bejelentkezni, és nem tudtam, hogyan kell csinálni.


Kiderült azonban, hogy a kézikönyvem a SPAM-ben van, amikor megtaláltam, használhattam a webináriumomat.


Tudom, hogy néha problémáik vannak a kapcsolattartással, de ne feledje, hogy:


1 - arra az e-mailre kap választ, amellyel bejelentkezett,

2 - visszahívás "ismeretlen számról",


Szóval... nézd meg az általad megadott e-mailt (a SPAM-et is), és ha nem tudsz átjutni, várj visszahívást és vedd fel az "ismeretlen számról". Nekem bevált.


Sok szerencsét!

2023. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én bolond vásaroltam 2 alkalommal de a BTC nem utaltak a megadott pénztarcaba. 2023 06 08 vettem ,

Felhaborit hogy vizsgaztatnak !

Tehat ha veszek 1kg krumplit addig nem adják odo mig be nem bizonyitom hogy meg tudom fözni

Tömören csalás !!,

2023. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia


Felvetted ezzel a kapcsolatot az eladóval? Ha nem, írj nekik, és mondják meg, mit kell tennie. Az egyik pénztárcából a másikba való átutaláshoz némi időbe telik, és meg kell erősítenie személyazonosságát. Ez fontos, különben azt gyanítja, hogy valaki kiadja magát, és el akarja lopni a pénzét. Tedd az alkalmazottak tanácsát, és minden rendben lesz.


Ne aggódj és cselekedj :)

jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 wepa válasza:
Tegnap vettem át a kártyát 21.500 ft fizettem be ! Senki nem mond semmit csak a pénzt elveszik ?
febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia


Miről szól? Vásárolt egy kártyát, és nem tudja, hogyan működik? Ha igen, hívd fel őket és tudj meg mindent.

febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is így jártam, nem lehet őket semmilyen formában elérni, és azt a választ kaptam emailon, hosszú idő után, hogy lejárt a jelszó és most már nem tudnak mit csinálni!
márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!