Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten milyen módon...

Interneten milyen módon lehetne havi pár ezer forintot megkeresni?

Figyelt kérdés
Azért csak kis összegben gondolkoznék, mert tudom, hogy mondjuk programozónak kellene lenni ahhoz, hogy havonta egy normálisabb összeg összejöjjön.

2023. febr. 3. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tisztázzunk valamit. Semmivel nem lehet pénzt keresni. Valamihez érteni is kell.
2023. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Onlyfans
2023. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve bevett szokás, hogy külföldi oldalakról lemásolt dolgokat raknak fel magyarra fordítva, sok esetben csak google translate által saját weboldalra, ami teli van hírdetéssel.

Pár ezer forintos beruházás, napi egy-két lopot poszt vagy csinálsz sajátot és meglepően sok pénz jöhet hozzád.

Vicces, de én is utálom ezeket az oldalakat, mert teli vannak hírdetésekkel, de még is rámegyek, mert vannak benne jópofa dolgok.

Vagy ilyen volt anno a BLOG írás, ami 2010-2014 között még én is olvastam, több témában is. Azóta az alább hagyott, de jó marketinggel még az is eladható.

2023. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkezdesz egy youtube/tictok csatornát és népszerű külföldi csatornák contentjét koppintod. Pl szerintem a reakcióvideók itthon is be fognak indulni nemsokára. Kell egy tűrhető kamera, egy kis videóvágási tapasztalat és akkor mehet is a dolog. Nem fog azonnal pénzt hozni de ebben még van egy kis realitás és nem kell sokmindenhez érteni.
2023. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok programozó, mégis normális pénzt keresek a neten keresztül.
2023. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleges, hasznos tartalommal is próbálkozhatsz. Lehet ott is egyszerűsíteni meg racionalizálni annyit, hogy távolról se legyen taposómalom.
2023. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az örök kérdés az, hogy te mit tudsz nyújtani és azért ki tudna/akarna fizetni.
2023. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tippmix segéd. Ha jól teszed meg a meccseket, akkor naponta keresel ezreket, nem havonta.
2023. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem olyan interneten pénzt keresni, főleg akkor hogyha ismered a lehetőségeket amik vannak az interneten. Szabadúszó munkákkal mondjuk fiverr-en, esetleg affiliate marketinggel is meg lehet próbálkozni hogyha nem félsz bele tenni egy kis összeget, vagy lehet találni rendes online munkákat is külföldi cégketől külföldi fizetésért stb...
2023. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!