Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet még jobban...

Hogyan lehet még jobban spórolni, ha már mindent megpróbáltam és kevés?

Figyelt kérdés
Már a régi kenyeret veszem, és olcsó kajákat (sárgaborsó, búzadara, zabkorpa) eszek, a rendes cigit leváltottam töltöttre, és a rendes bort a gagyi 2 literesre, mégis épphogy túlélem a hónapot. 41 évesen vissza kéne költöznöm a szüleimhez falura? De akkor meg elbuknám a jelenlegi munkahelyem is. Én már nem tudom mi lenne a jó, mert olcsóbb albérletet se találok...

2023. jan. 7. 09:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
És a 3 hónap után mi lenne? mert gondolom 41 éves alkoholistaként nem várod hogy a szüleid tartsanak el a kis nyugdíjukból.
2023. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
3 hónap alatt találok valamit a faluban (max alkalmi munkákat). Ha elmegyek kőműves mellé segédnek és közbe kapom a munkanélkülit is akkor már extrán jó vagyok. Mert az a bökkenő hogy itt 110 az albérlet ahol most vagyok. De ha innen kiszállok visszakapom egyből a 300 kaukciót is, ami nagyon jó.
2023. jan. 7. 10:02
 13/19 A kérdező kommentje:
Az a baj #10 hogy nekem a 3 deci kevés lenne, és kb 5000-ért tudok házi páleszt literenként. Borból iszok 4-6 litert naponta. Bár a háziborból 3 liter is elég lenne, de ez a bolti nagyon gagyi. Lehet nagy mennyiségben kéne házi bort szereznem.
2023. jan. 7. 10:04
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Kauciót nem szoktak visszaadni, azért kaució.
2023. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Előbb-utóbb az egészségeddel kapcsolatban is problémák lesznek...
2023. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Itt vissza aják #14. Majd rákérdezek. Ha nem akkor legalább lopom itt a napot direkt amíg ki nem rúgnak :)
2023. jan. 7. 10:10
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kéne számokat ismerni.

Én különben se albérletre nem költök, se cigire, se alkoholra.:)

2023. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza. Akik ilyen alkesz csövesek, azok ne verjék fel a bérleti díjakat a nagyvárosokban ahol a fiatal képzett munkaerőnek lenne helye.
2023. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

“ Borból iszok 4-6 litert naponta”


6 liter még tiszta vízből is sok, nemhogy alkoholból. Nehéz elhinni, hogy nem kamu a kérdés, de hogy tippet is adjak, ha már egyszer muszáj napi 100 hektoliternyit innod, miért nem higitod a bort? Miért nem iszol fröccsöt (sokkal több szódával), már is kevesebb bort kéne venned..

2023. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!