Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan weboldal, ahol...

Létezik olyan weboldal, ahol emberi nyelven, érthetően magyarázzák el hogy működik a kripto?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni pár ilyen weboldalt, videót a YouTube-on, de feladtam. Valahogy ezek a úgymond előadók nem értik meg, Hogy az ember értelemszerűen laikusként nézi, olvassa ezeket az oldalakat. Ha folyamatosan szakkifejezésekkel dobálóznak márpedig ezt csinálják, abból az olvasó egy mukkot nem fog érteni.

Nekem pl. belefájdult a fejem.

Szóval, tudnátok olyan oldalt vagy videót ajánlani, ahol EMBERI , érthető nyelven, Az alapoktól magyarázzák el. És főleg figyelembevéve hogy az olvasó teljesen kezdő.



2022. dec. 25. 14:15
 1/5 EgyGabor ***** válasza:
61%

Első magyarázat: Bitcoin és nem crypto a crypto 99%-a csalás, hype vagy egyszerűen jóindulatú tévedés.


Az emberi nyelv az érdekes kérdés, a te felkészültségedtől függ mi neked az emberi. Mivel ez egy technikai és gazdasági probléma együtt így az alapfokú megértéshez kell valamennyi számítógépes ÉS gazdasági alapismeret.


Ezek nélkül szerintem nem lehet elmagyarázni, mert ezen ismeretek nélkül valaki nem tudja megérteni a magyarázatot. Ezért is estek bele sokan a mindenféle egyszerűen elmagyarázott csaló crypto projectekbe.

2022. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EgyGabor ***** válasza:
Mármint a használatot el lehet magyarázni, telefonos tárca hw. tárca küldés fogadás. De te a működését kérdezted, az amihez már kell némi alaptudás.
2022. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Youtube, de inkább tanulj angolul...
2022. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én azt kérdezem, mi az? Mire jó? Mire hogyan használják?

Mert itt a bibi szerintem, hogy sok embernek még elképzelése sincs hogy mi ez. A technikai része az a második lépés, és itt van elcsúszva a dolog a sok úgynevezett “szakértő” részéről, nagyokos modjára dobáloznak a szakkifejezéseikkel.

Nem fognák fel hogy az alapokkal kéne kezdeni. Egyeltalán mi ez és mire való.

Én erre gondoltam amikor magyarázatot kerestem…

2022. dec. 27. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Youtubeon az osszes kerdesedre talalsz vaalszt angolul...
2022. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!