Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a PS4 Playstation?...

Mi az a PS4 Playstation? Koromnál fogva sajnos nem tudom, és lenne pár kérdésem. Vagy olyan weboldal linkje is jó lenne, ahol teljesen "analfabétáknak" magyarázzák.

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Röviden: A ps4 (Playstation 4) a Sony konzolja.

Ezt a dobozkát rákötöd tv-re, veszel hozzá játékokat és kontrollert nyomkodva játszol.

[link]

[link]

2014. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
annyi a különbség nagyon konyha nyelven hogy ez főleg játékra van TV-re kell rá kötni (vannak egyedi játékok amik csak erre jelenek meg) és egy kontrolleren nyomogatod a combokat és így játszol ( beírod googléba ps4 konzol ki fogja adni hogy néz ki a kör,x,háromszög,négyzet az aktív gombok amikkel cselekszel a nyilakat meg nem kell elmagyarázni gondolom ) :D
2014. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm, hülye vagyok, wikipédia eszembe se jutott...


Köszönöm a linkeket! Elolvasom, de még biztosan lesz kérdésem.


Ami a koromat illeti: én még a Commodore 64-en szocializálódtam. :-) :-)

Nem nagyon játszottam gépen azóta, és közben kissé elszaladt az idő mellettem. :-) S úgy nézem, játékok terén változott egy s más a Commodore 64 óta...

2014. szept. 17. 22:41
 4/22 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm!

Igen, erre voltam kíváncsi.

2014. szept. 17. 22:42
 5/22 A kérdező kommentje:
És egy PS4 jobban megérné, meg időtállóbb lenne, mint mondjuk egy alsókategóriás (hasamraütök: 150e Ft-ból összeállított) gamer PC?
2014. szept. 17. 22:45
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha csak játékra kell, akkor igen.
2014. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pl. azt sem értem, hogy PS4-en mondjuk free online játékokkal is lehet játszani, vagy csak olyanokkal, amiket kifejezetten PS4-re terveztek, tehát meg kell vásárolni őket?
2014. szept. 17. 23:01
 8/22 anonim ***** válasza:

igen tudtommal ps4-re mindent meg kell venni .. és egy mai játék ps4-re majdnem 20k OO pc-re 8-9 az barátibb :D


de ez attól függ hogy milyen játékokkal szeretnél játszani mert van ami csak pc-n illetve ami csak ps4-en van !

2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak játékra kéne. A LED TV adott, azt befognánk monitorként, bár a képátló csak 22colos.
2014. szept. 17. 23:06
 10/22 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Sok infó van róla a neten, csak számomra ezek az alap infók nem jöttek le az írásokból. Nyilván nem a magamfajtáknak szánták a cikkeket.


Ja, nem, nem én szeretnék játszani PS4-en! Ajándék lenne. :-)

2014. szept. 17. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!