Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tanulóként...

Hogyan tudnék tanulóként pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom-e. 16 éves vagyok és jelenleg 11. osztályba járok. Mivel az újabb rendszerben kezdtem a technikumot (szoftverfejlesztés), ezért 5 évig járok technikumba (19 évesen végzek majd).


Szeretnék majd egyetemre járni, informatikát tanulni, de a jelenlegi gépem egy asztali, nem laptop. Régóta szemezek a macbookokkal. Több ismerősömnek is van Airje, és iszonyat jó az üzemidejük és a teljesítményük.


Szoktam fotózni, videózgatni, videót vágni, programozni (főként web, de időnként mást is) és ezeket szeretném az átlagos zene hallgatás, netezés, stb. mellett csinálni a gépen.


Nem sürgős a dolog, de az egyetem elkezdése előtt szeretném megvenni lehetőleg újonnan a laptopot majd, és ha feltételezzük, hogy nem változik az áruk, ez kb. 7-800.000 forint lesz. Most van nagyjából 300.000 forint spórolt pénzem, amit nem tervezek elkölteni.


A kontextust most már tudjátok, szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék pénzt gyűjteni? Sajnos a diákmunka nem játszik, mert tanulási nehézségeim vannak, ami miatt az egész nyaramat az érettségire készüléssel kell majd töltsem, és tanév közben sincs rá alkalmam, hogy elmenjek dolgozni.


Minden tanácsot, tippet, segítséget nagyon köszönök!



2022. okt. 18. 21:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment az értékelés!
2022. okt. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!