Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek Elmű-nél dolgozó...

Van valakinek Elmű-nél dolgozó ismerőse vagy valaki aki tud segíteni?

Figyelt kérdés

gondom az, hogy kiadtam pesti lakásomat, és az albérlő szólt hogy járt ott két férfi villanyórát cserélni, de meglátták hogy át van fúrva teteje-valaki hozzányúlt hogy kevesebbet fogyasszon-az biztos hogy nem én voltam-nő vagyok-nem is értek ehhez. Állítólag aki ott volt, megadott egy telefonszámot, én felhívtam (mobilt adott meg) és mondta hogy hétfőn-holnap- találkozzunk ott a lakásnál és elmagyaráz mindent, felveszi a jegyzőkönyvet, stb. De ez nem átverés? mert hogy a számlán a villanyszámlán meg az van írva, hogy: az éves mérőállás várható időpontja:2010 okt.27 és 2010 nov. 24. között várható.....lehetséges volna hogy egy hónappal előbb jönnek és valamelyik albérlő csinált ilyet???


vagy ezek az albérlők találták ki,??? és van egy beépített emberük??, mert a villanyórát akkor pénteken nem vitte el eza z illető... és azt mondta személyesen elmond mindetn..el se merek menni... mit tegyek????


2010. szept. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
első körben hívd fel az elmüt
2010. szept. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd az ELMŰt. Ha szabálytalan vételezés lett volna, rögtön leszerelik a villanyórát.

Ne menj oda egyedül!

A saját lakásod pedig ne hagyd üresen, ha elmény a találkozóra, vagy kérj meg valakit, hogy figyeljen a lakásodra.

Helyszínen sohasem kérnek semmiért pénzt az áramszolgáltatósok, tehát ha mégis pénzt kérnek tőled, hogy ott fizesd, az átverés.

2010. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett? Voltál hétfőn az albérletnél?
2010. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!