Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Remdeltem webátuhazból kerékpá...

Remdeltem webátuhazból kerékpárt, összeraktam, hibátan, de mégsem tetszik, Ilyenkor már nincs visszaút, nem adnak , pénzt vissza ugye? Jól gondolm? És nem is cserélik másik fajtára ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad raktad össze, azzal valószínűleg buktad a garanciát, akkor pedig nincs sok esély rá.
2022. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
14 napos elállás él a netes vásárlásra, indoklás nélkül elállhatsz. Az már kereskedő függő, hogy ő gondoskodik a visszaszállításról vagy neked kell saját költségen megoldani. A pénzed attól még visszajár. Újat is rendelhetsz, és kezdődik minden elölről. Ettől függetlenül egy webáruház nem kölcsönző, hogy futószalagon megveszed-kipróbálod-visszaviszed a dolgokat, míg végre a huszadik tetszeni fog.
2022. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kb mem a huszadik tetszene , hanem amit mar élőben láttam!

Olyan van egy falubelinek, tegnap láttam, olyanra akarom kicserélni!

2022. szept. 27. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A jogszabály azt mondja, hogy csak a megismeréshez szükséges mértékben lehet használt. Ez kulcskérdés.

Pl.: ha veszel egy bakit, felpróbálod a szobában (na, jó konyhában is megteheted), kicsi, nagy, szorít stb. Semmi baja csak mégsem. Visszaküldheted. De egy egynapos túra után nem.

A bringa nem legó, olyan nagyon nincs mit szerelgetni rajta. Mennyire volt bontva? Szerintem ez még a szükséges mértéken belül van, mert darabokra szedve pl. hogyan derülne ki, hogy túl magas a váz?

2022. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kormányt kellett csak egyenesbbe rakni, mett ugye dzállítás könyebsége miat el volt fordít a, és a pedálokat felrakni , csak annyi.


De viszont a kis srác játék8ból, szórakozásból le szedte a védőfóliát sárvédőről vázról.

2022. szept. 27. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet akadály. Vannak webáruházak, amelyek kötekedni próbálnak, és ragaszkodnak pl. az eredeti tobozhoz, de jogszabályellenes. Normális esetben a csomagolás eltávolítása nem lehet gond.

Lehet, az Obi jófejsége, nem tudom, de pl. felolajozott láncfűrést simán visszavettek (egyébként ők valóban rugalmasabbak).

2022. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Felkeresed őket, hogy nem jó méret miatt és kéred vissza a kesst.


Amúgy: bicót és fontos dolgokat nem rendelünk netről!


Mindig személyesen.


+lehet jobbat is találsz

Rendes bicikli üzletben.

2022. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az elállást, hogyan kell intézni?

Van valami myomtatvány papír azt kell kitölteni?

2022. szept. 27. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a weboldalukon a szabályzatot. Ott lesz erről minden.
2022. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8: elolvastad egyáltalán a szerződést, meg az ÁSZF_et??? Ott van a honlapjukon. MInden szükséges információt tartalmaz, a visszaküldés feltételeiről is.


NEm csak annyiból áll a vásárlás, hogy kattintasz és fizetsz... Ha nem olvasod el, gyakorlatilag azt sem tudod, mit tartalmaz az ár....

2022. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!