Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kilátástalannak érzem a...

Kilátástalannak érzem a helyzetem. Hogyan van esélyem meggazdagodni nőként?

Figyelt kérdés

21/L


Rájöttem, mégha minden tőlem telhetőt megtennék, akkor is lenne egy határ, csak azért, mert nő vagyok.


Ti hogyan látjátok ezt?


2022. szept. 6. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Hiányszakma, nyelvtudás, aztán Go nyugat.

Illetve tedd rendbe az értékrended, mert súlyos bajok vannak a fejedben.

Illetve ne használd az ostoba képző tiktok-ot.

2022. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy kis plussz infót írhattál volna magadról, hogy miért érzed kilátástalannak a helyzetedet, így elég nehéz segíteni. Ha nem szeretnéd kiteregetni mindenki elé, privában is szivesen segítek. De annyi már most is látszik, hogy a legfontosabb dolog, amin változtatnod kéne , az az, hogy ne hibáztasd az életedért azokat a tényezőket, amikről nem te tehetsz, hanem vedd kézbe az életed, és próbáld kihozni a legtöbbet a lehetőségeidből
2022. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 31/N vagyok és szinten igy érzek. Fel szoktam adni egy lottót
2022. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én 32 vagyok és nem érzek így. Nem vagyunk kőgazdagok, de minden megvan ami kell. Mérnök vagyok, két munkahelyen is dolgozom, most éppen itthon babázom elég jó CSED-ért cserébe. Lehet, hogy egy nőnek dupla köröket kell sokszor futni, de a férfiak világában is megtudod állni a helyed, csak dolgozni kell, bizonyítani kell.
2022. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Mennyi a Csed amit kapsz?


Jó neked van családod, gyereked, karriered. Lehet jó anyagi körülmények között élsz.

Nekem is van diplomám de nincs családom/gyerekem, nincsenek jó körülményeim, ápolom a beteg hozzátartozóm már sok éve. Nem mindenkinek ad az élet a kiváló lehetőségeket.


3-voltam

2022. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Mit nevezünk kiváló lehetőségnek? A szüleim elindítottak, eltartottak egyetem alatt. Ezután mindenem amim van, azért megdolgoztam/megdolgoztunk ketten a férjemmel. Nem véletlen lettem csak 32 évesen anya. Mindig kerestem a lehetőségeket, előreléptem, munkahelyet váltottam, másodállást vállaltam, továbbképzésre jártam.

A nettó CSED-em valamivel egy millió felett van.

Én nem mondom, hogy nem nehezebb nőként (hisz az én szakmámban pont az), csak cáfolom, hogy nem lehet érvényesülni és tisztességes fizetésért dolgozni akár alkalmazottként is, nőként.

Nomeg ugye kinek mit jelent a gazdagság!?

2022. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Az 1 millios Csed nem kevés, az valóban jó jövedelem.

Nekem a szüleim nem segítettek, éretségi után megkaptam hogy menjek dolgozni mert nekik nincs pénzük tanítatni engem meg fizessek a rezsibe is.

Esetleg mehetek a nagymamámhoz aki külföldön él de 80+ korú. Hát az utóbbi valasztottam hogy legalabb egy egyetemet el tudjak végezni, igazából bármit csak legyen valami papírom mert éretségivel max takarithatok valahol. El végezni el tudtam mert itt teljesen ingyenes az oktatás, de nagymamám ápolása teljesen a nyakamba szakadt kb 24 órás ápolónő/bejáró vagyok mellette és igy telt az utóbbi 10 évem. A szüleim alig vették ki a részüket ebből sőt nem is érdkeli őket. Az volt a mottó “örüljek hogy nem kell dolgoznom mert Budapesten eladó lehetnék”.

Diplomám van, nyelveket beszélek, munkatapasztalatom nulla, családom nincs, pénzem alig van és van egy 100 kozeli nagymamám akit ápolók. Természtesen nincs eltartási szerződésem vagy bármim. Szóval van amikor igy osztja az élet a lehetőségeket.

2022. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez oké, csak nem igen kapcsolódik a kérdéshez. A te sorsod nem azért alakult így, mert nő vagy...
2022. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!