Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most hogy ekkora az infláció,...

Most hogy ekkora az infláció, boldog-boldogtalan ingatlanba menekíti a pénzét, még drágábbak lesznek az ingatlanok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én pont abban reménykedek hogy az embereknek elfogy a pénze és eladják az ingatlant hogy legyen cash pl kajára, lehet hogy végre olcsóbbak lesznek.

(Nem "hiszek benne" hogy ez lesz, csak "reménykedek".)

2022. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem vennék ingatlant. Szerintem hamarosan bedől az ingatlanpiac. Az állam be fogja fagyasztani a CSOK-ot és hasonlókat, mert nincs pénz. A pénzünk elértéktelenedik, a fiatalok nem fogják tudni fizetni az egyre dráguló hiteleket, és a bank el fogja árverezni a házukat. Az ingatlanárak szerintem inkább lefelé fognak menni a közeljövőben.

Egyébként meg egy ingatlannak vannak költségei, kommunális adó, akkor is kell fűteni, ha nem lakik benne senki, ami a mostani rezsiárak mellett őrültség. Persze ki is lehet adni, de nekem az összes ismerősöm, aki kiadott lakást, mint ráfázott. Vannak olyan emberek, akik abból élnek, hogy 3 havonta másik lakásba mennek, és nem fizetnek. Perelni nem fogsz ennyi pénzért, ráadásul ha gyerekük is van, télen még a rendőrség sem teszi ki őket.

2022. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!