Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért megy ez a nagy sírbókolá...

Miért megy ez a nagy sírbókolás az emelkedő árak miatt, amikor mindenki megy a szigetre vagy nyaralni külföldre?

Figyelt kérdés
Van az embereknek pénze egyértelmű

2022. aug. 12. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Azért emelkednek az árak mert megfizetik az emberek.


Általában az egyszeri paraszt csak jajveszékel hogy milyen drága - miközben már dobja is a kosarába a nyomorult :D

2022. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

Mert az emberek nagy része önző, sokféle igényekkel.

Ha az adott ember igényrendszere, életvitele sérül valamiféle külső behatás miatt, akkor jön a felelősségvállalás helyett a panaszkodás.

2022. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon közel 10 millió ember él a Szigetre meg kb 60 ezer ember megy ki egy nap. Sokan egész hétre kint maradnak és sokan külföldiek.


Sajnos nincs mindenkinek pénze a Szigetre vagy a külföldi nyaralásra. Hidd el jóval több szegény ember van, mint gazdag.

2022. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az árakat mindenki megérzi. A szigetre manapság főleg külföldiek mennek, meg egy rakás burzsoá, akiknek tényleg túl sok kidobni való pénze van. Ki a bánat fog 35 rongyot kiadni egy napért? Hol éri az meg?!


Nyaralni meg a Magyarok 30%-a megy idén...

2022. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

"mindenki megy a szigetre vagy nyaralni külföldre"

Mindenkit ismersz, avagy csak provokatív kérdés?

2022. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek a szigetre,tájt a mindenki megy a szigetre állítás valótlan
2022. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te is tudod a választ.

Mi nem vagyunk szegények, különösebben gazdagok sem. Havi 1 milla a bevételünk ketten a férjemmel. Diplomás emberek vagyunk, 20 év munkatapasztalattal a hátunk mögött. Szerintem nem keresünk hű de jól, legalábbis az itteni GYIK-os válaszolók nagy része fel sem kelne ennyiért. Van 2 gyerek, akik elég sok pénzbe kerülnek. Mostanra jutottunk odáig, hogy azt mondom jól élünk. A házat fel tudtuk újítani, nem kell gondolkodni a boltban, hogyha megtetszik valami, megvegyem-e. Van 2 autónk.

Ehhez képest nyilván nem tölt el boldogsággal, hogy ilyen áremelkedések vannak. Valószínűleg sem éhen nem halunk, sem meg nem fagyunk a következő télen, de az életszínvonalunk jelentősen csökkenni fog. És az ember azt gondolná, hogy dolgozik, igyekszik, és akkor egyre jobb lesz a helyzete. Ehelyett az ország pocsék vezetése miatt azért dolgozunk, hogy vegetáljunk.

Persze nem kell 2 autó meg nem kell nyaralni járni. Hiszen az Afrikában éheznek. Nekünk meg örülni kéne, hogy ilyen szakmai háttérrel lesz kenyérre pénzünk. Csak én azt hittem Európában élünk, de úgy látom tévedtem.

2022. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"amikor mindenki megy a szigetre vagy nyaralni külföldre"


Nem mindenki...

2022. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: És akkor képzeld el azt, akinek nincs gyereke, tehát semmit nem kap az államtól.

Mi kicsivel kevesebb, mint 1 milliót keresünk ketten, nincs gyerek, panellakás, nem ház, mégsem tudunk olyan sokat félre tenni.

Idén részben a magas infláció miatt mondtuk le a nyaralást.

2022. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező szerintem olyan ocsmányul buta te sem vagy, hogy ne jöjj rá magadtól nem ugyanazok az emberek sírdogálnak a bolti áremelkedéseken, akik kimennek egész hétre a Szigetre vagy elmennek nyaralni sokszázezerért.
2022. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!