Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van most mindenki...

Miért van most mindenki beájulva a 10% fölötti inflációtól, mikor a 90-es évek elején 30%-os infláció is volt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 02:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De, igaza van. Lehet, még nagyon fiatal vagy, de hidd el, akkor elmentünk nyári táborba, egy rakáson aludtunk, olyan strandon fürödtünk, hogy ma már ember be nem menne, nyaltuk a jégkásás fagyit, és boldogok voltunk, mert bulinak fogtuk fel.
2022. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es a 90-es évek elejéb kezdtem a középiskolát, tehát van fogalmam arról milyen volt. Az, hogy ne lett volna minden háztartásban legalább 1 tv meg, hogy nem volt telefon az szerintem nem állja meg a helyét. Persze nem volt ennyi autó, de egy átlag családnak azért már akkor is simán volt autója. Azzal tisztában vagyok, hogy alacsonyabbak voltak az igények, de az infláció akkor is infláció volt.
2022. júl. 17. 19:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam, én 97-ben kezdtem a középiskolást.
2022. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!